Znów śmiertelny wypadek na autostradzie A1

Znów śmiertelny wypadek na autostradzie A1

 

Kutnowscy policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej wyjaśniają okoliczności i przyczyny tragicznego wypadku ,do którego doszło 3 stycznia 2017 roku na autostradzie A1 na 261 km w kierunku Gdańska. W wyniku zdarzenia zginęła jedna osoba.

– 3 stycznia 2017 roku o godz. 9.30 dyżurny kutnowskiej komendy policji  otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na A1 na 261 kilometrze w kierunku Gdańska – informuje Komenda Powiatowa Policji w Kutnie. –  Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący volkwagenem sharan na chwilę obecną z niewiadomych przyczyn uderzył w busa volkswagena LT, a następnie w barierę energochłonną, po czym uderzył w samochód ciężarowy renault magnum. Niestety w wyniku odniesionych obrażeń 48 letni mężczyzna, kierowca vw sharan zmarł na miejscu. Policjanci ustalają dokładne okoliczności tego wypadku. 

Ciężarowe renault magnum oraz bus volkswagen LT stały na pasie ruchu ze względu na powstały korek w wyniku kolizji drogowej,do której doszło około 30 minut wcześniej na 265 km A1. W tym zdarzeniu dwa samochody osobowe: volkswagen i skoda zderzyły się. Pasażer skody został zabrany do szpitala.

Komentarze

komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *