Jeszcze można wygrać różaną tabliczkę na dom

Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Kutnowskiej zachęca do udziału w konkursie, w ramach którego można wygrać różaną tabliczkę adresową na dom. Konkurs trwa do końca wakacji.

 – Chcesz  otrzymać  bezpłatnie nowoczesną i wykonaną zgodnie z Systemem Informacji  Miejskiej w Kutnie  tabliczkę z numerem adresowym na Twój  dom? To proste! – zachęca Bożena Gajewska, prezes TPZK. –  Poszukaj w swoim domowym archiwum i przyślij nam interesującą fotografię lub dokument przedstawiające Kutno, życie  jego mieszkańców lub  wydarzenia  z naszego miasta z okresu  do końca XX wieku!

Kto może wziąć udział w konkursie?

Każdy z mieszkańców Kutna  będący właścicielem  budynku  jednorodzinnego! Jeżeli chcesz uczestniczyć w naszym konkursie – po prostu wyślij fotografię lub dokument i wypełniony formularz. Liczymy, że biorący udział w konkursie prześlą  jak najstarsze fotografie  i dokumenty związane z miejscami i ludźmi oraz wydarzeniami  z życia Kutna.  Aby przystąpić do konkursu należy przesłać  fotografię lub dokument  w wersji elektronicznej  (zeskanowaną) w rozdzielczości nie mniejszej niż 600 dpi w formacie jpg. Przesyłane pliki nie mogą być większe niż 20 mb. Do konkursu można zgłaszać dowolną  liczbę  fotografii i dokumentów.

W przypadku braku możliwości zeskanowania fotografii lub dokumentu w domu prosimy o dostarczenie Organizatorowi  ich  w formie papierowej, które  po zeskanowaniu  Organizator od razu odda właścicielowi.

Sposób zgłaszania fotografii do konkursu:
– za pomocą poczty e-mail na adres:  konkurs@tpzk.eu
– pocztą tradycyjną  do siedziby Organizatora: Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Kutnowskiej,  99-300 Kutno, ul. Narutowicza 20   z dopiskiem na kopercie „Tabliczka  na Twój dom”
– osobiście do siedziby organizatora: Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Kutnowskiej, 99-300 Kutno, ul. Narutowicza 20  (wtorki  16.oo  – 19.oo).
Fotografie i dokumenty wraz z formularzem można nadsyłać w  terminie od    15 maja  do 31 sierpnia 2018r.
Regulamin  konkursu  i formularz na stronie  WWW.tpzk.eu
Zadanie dofinansowane ze środków Prezydenta Miasta Kutno

Komentarze

komentarze

Opublikowano w

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *