Zmiany w organizacji ruchu

zmiana organizacji ruchu
Zmiana organizacji ruchu przed dniem Wszystkich Świętych

Dzień Wszystkich Świętych pod wieloma względami jest szczególny. Aby poruszanie się w okolicach cmentarzy było bezpieczne, wprowadzone będą zmiany w organizacji ruchu.

– W związku ze zbliżającym się Dniem Wszystkich Świętych występować będą utrudnienia w ruchu drogowym przede wszystkim w poruszaniu się ulicami: 29 Listopada, Zgoda, Cmentarna, ul. Łąkoszyńska – informuje Biuro Prasowe Urzędu Miasta Kutno. – Od 28 października br. od godz. 5 przewiduje się wyłączenie z ruchu kołowego ul. Zgoda oraz ul. Cmentarnej na odcinku od ul. Zgoda do końca ogrodzenia cmentarza parafialnego. Zakaz ruchu pojazdów nie dotyczy mieszkańców oraz osób upoważnionych do handlu.
Od 31 października br. od godz. 6.00 przewiduje się wprowadzenie ruchu jednokierunkowego w części ul. 29 Listopada, od skrzyżowania z ul. M. Skłodowskiej – Curie do skrzyżowania z ul. Okrzei. Po lewej stronie ulicy 29 Listopada zaprojektowano parkingi dla pojazdów z podanym sposobem parkowania – na skos. Zmiany w organizacji ruchu obowiązywać będą do 02 listopada br. do godz. 24.00.
Zmiany w organizacji ruchu będą również wprowadzone w rejonie cmentarza parafialnego na Łąkoszynie. W dniu Wszystkich Świętych ruch kołowy na ul. Staffa odbywał się będzie jednokierunkowo od ul. Łąkoszyńskiej w stronę skrzyżowania z ul. Solskiego i od ul. Solskiego w kierunku ul. Korczaka również w jednym kierunku.
Zmiany w organizacji ruchu w rejonie Łąkoszyna obowiązywać będą pełną dobę w dniu 1 listopada br. (od godz.00.00 do godz. 24.00).
Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności.

Komentarze

komentarze

Opublikowano w

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *