Zatrzymany z amfetaminą przez policjantów

Policjanci kutnowskiej komendy w trakcie interwencji domowej zatrzymali 37-latka, który posiadał środki odurzające. Przestępstwo to zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności.

– 2 sierpnia 2018 roku około godziny 17:30 dyżurny kutnowskiej komendy otrzymał zgłoszenie o awanturze domowej, do której doszło w jednym z mieszkań na terenie powiatu kutnowskiego. Policjanci zastali tam kobietę, która oświadczyła, że szwagier groził jej a groźby te wzbudziły w niej obawę ich spełnienia – informuje Komenda Powiatowa Policji w Kutnie. – Mężczyzna został zatrzymany. W trakcie przeprowadzonego przeszukania funkcjonariusze  znaleźli przy zatrzymanym 3,49 grama amfetaminy. W miejscu zamieszkania 37-latka zabezpieczyli niewielką ilość środków psychotropowych w postaci 52,9 grama, tabletki extazy o masie 0,205 grama i środki odurzające w postaci 0,719 grama suszu konopi w trakcie przeszukania w miejscu zamieszkania zatrzymanego.

Mężczyzna usłyszał zarzut dotyczący posiadania środków odurzających i gróźb karalnych. Prokurator na wniosek Policji zastosował wobec niego dozór policyjny i zakaz zbliżania się do pokrzywdzonej. Podejrzanemu grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Komentarze

komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *