Zaproszenie na Wege Festiwal

wege festiwal
Wege Festiwal Foodtruckowy

Wege Festiwal Foodtruckowy odbędzie się w następny weekend w Łodzi. Już dziś miłośnicy pysznych bezmięsnych dań powinni sobie zarezerwować kilka chwil, aby odwiedzić Łódź i przekonać się jak smakują burgery z soczewicy, pizza z tofu oraz słodkie wypieki, takie jak churros.

W niedzielę 25 września na podwórzu przy Piotrkowskiej 217 odbędzie się kolejna edycja Wege Festiwalu Foodtruckowego. Foodtrucki to samochody, w których przygotowywane jest jedzenie.

– Na miejscu zastaniecie zarówno foodtrucki z jedzeniem i napojami do spożycia na miejscu, jak i stoiska, na których zrobicie pyszne wege zakupy – będą produkty, których nie znajdziecie na co dzień w sklepach – mówią organizatorzy Wege Festiwalu. – To wszystko w ciekawej pofabrycznej przestrzeni przy najpopularniejszej ulicy w Łodzi. Na stoiskach posmakujecie Państwo m.in. wyjątkowego hummusa, domowych pierogów, naturalnych przetworów, zdrowych shake’ów, najlepszych ciast i deserów.

Tsonghka Momo zaserwuje aromatyczne pierożki tybetańskie, Serotonina zaskoczy Was wspaniałym smakiem wegańskich serów (również pleśniowych!), Ganesh zadziwi smakami Indii, Chwast Food poda pyszne wegańskie burgery, Lipowa Pasieka sprawi, że od miodowej słodyczy zrobi się Wam błogo, a Kuro Neko Brownie zaserwuje ciasta, od których zapomnicie o wszystkich swoich zmartwieniach! Lista wystawców wciąż się powiększa.

Organizatorzy zapraszają na festiwal w niedzielę 25 września w godzinach 11:00 – 18:00

Wstęp bezpłatny

wf3 MAZUT_ametystowy_SEROTONINA wf5 wf2

Komentarze

komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *