Zamiast życzeń… refleksji kilka, o tym co było i co będzie

Szanowni Państwo.

długo zastanawiałam się, czy pisać te słowa, bo optymizmu w nich niewiele, ale to jak się los potoczy zależy przede wszystkim od nas samych. Mamy rok pandemii, czy może raczej PLANdemii, gdzie wszystko toczy się zgodnie z planem, który powstał bodajże w 2010 roku (linki umieszczę pod tekstem). Gdy w kwietniu mówiłam, że celem pośrednim jest ,,kłucie” wszystkiego co się rusza, wielu  sądziło, że przesadzam. A jednak. Właśnie dziś oficjalnie premier Węgier Viktor Orban poinformował, że osoby po zastrzyku przeciw Ce19 będą miały cyfrowy paszport pozwalający im na przemieszczanie się. Pomyślmy: gdzie zostaną przemieszczeni ci, co nie zechcą zastrzyku? – łatwo się domyśleć, prawda?

Żyjemy w tragifarsie. Miasto uchwala budżet, choć tak naprawdę wiadomo, że jest to jedynie kilka liczb zapisanych palcem na wodzie. Co będzie? – nie wiadomo. Po widocznej na zdjęciach minie prezydenta Burzyńskiego widać, że jest zmęczony. Bardzo zmęczony. Rozumiem go.

Więc może warto zrzucić z siebie ten ciężar i zacząć mówić jak jest.

Przyznam, że liczyłam na więcej. Liczyłam przede wszystkim na to, że ktoś odważy się powiedzieć prawdę. Ale nie. Jak mówi red. Marcin Rola z wrealu24 za chwilę będą nas tylko trzy grupy: niewolnicy, ludzie wolni i kapo. Obecna władza na każdym szczeblu zabiega o bycie tymi ostatnimi. Ale w czasach sieci 5G i internetu rzeczy kapo wcześniej czy później przestaną być potrzebni – ich rolę spełni AI czyli sztuczna inteligencja.

Jaki jest rok 2020? To pierwszy rok, gdy zabrania się ludziom prowadzić działalności gospodarczej,  w zamian drukując masowo tak zwane pieniądze – bez pokrycia w czymkolwiek. To przede wszystkim jednak rok kłamstwa i niespotykanej od trzeciej rzeszy poprawności politycznej i propagandy. Wszystko, co do tej pory nazywaliśmy nauką zostało strącone z piedestału wiedzy na rzecz posłuszeństwa wobec Ce19. Jeszcze rok temu mówiono nam, że jak będziemy zimą zasłaniać nos i usta szalikiem to zachorujemy. Dziś ,,wiedza” mówi dokładnie coś odwrotnego. Nie wolno wypowiadać się przeciw, nawet naukowcom – ale  każdy Kowalski ma szeroki dostęp do mediów, jeśli tylko jest ,,za”.  Od 10 miesięcy ludzie nie mają dostępu do NARODOWEJ służby zdrowia, choć każdy pracujący i każdy prowadzący działalność gospodarczą odprowadza obowiązkową składkę.

Jaki będzie rok 2021? – na pewno trudniejszy. Plan przewiduje i kolejną, bardziej zjadliwą wersję Ce21 (lub wywołanie fali zgonów zupełnie czym innym, bo to jest celem samym w sobie  – uświadommy sobie bowiem jak kosztowne jest utrzymywanie długo żyjących emerytów), w planach jest także dochód podstawowy i brak własności prywatnej. Niemożliwe? No, naprawdę! Gdyby rok temu ktoś powiedział, że w ciągu kilku miesięcy zostaniemy pozbawieni własnych twarzy ktoś by uwierzył?

Czy rok 2021 może być inny? Może! Ale trzeba wyrzucić z domu telewizor i sięgnąć po książki, by zrozumieć, że nie dzieje się nic nadzwyczajnego – to wszystko zostało już opisane, nie tylko w utopiach (Orwella, Huxleya czy Zamiatina, a nawet naszego Janusza Zajdla), ale także choćby przez Davida Icke’a. Można też znaleźć w internecie wykłady Marka Passio (część jest nawet tłumaczona na polski).  Warto? – warto. Bo kiedy zna się plan żadne posunięcia nie dziwią. Prób było już kilka. Dlaczego teraz? – bo wreszcie są już wszystkie konieczne środki techniczne, by to zrealizować.

Plan znać warto także dlatego, że mamy prawo się na niego nie zgodzić.

Tak naprawdę tylko od nas zależy, jaki będzie rok 2021. I w tym właśnie jest cała nadzieja. Czas Bożego Narodzenia, czas zimowego przesilenia, czas (celowo zakłócanej) radości to tym razem także czas, kiedy życie mówi: SPRAWDZAM. Nie da się odwrócić wzroku i pójść dalej licząc, że jakoś to będzie. Już wiemy (z historii), że takie postawienie sprawy zawsze kończyło się źle. Ale jest nas dużo. Bardzo dużo.

I dużo w nas nadziei! Damy radę. Bo jak nie my, to kto?

Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia!

Beata Kozłowska

Linki:

Scenariusze przyszłości Fundacji pana R. – plik PDF po angielsku http://www.prisonplanet.pl/files/96577242/file/gbnrockefeller_scenarios.technologydevelopment.pdf

Krótkie streszczenie powyższego dokumentu: http://www.prisonplanet.pl/polityka/scenariusze_przyszlosci,p1305595628

Premier Orban zapowiada cyfrowe paszporty (niestety po węgiersku, ale można wrzucić w tłumacza) – https://www.szeretlekmagyarorszag.hu/orban-jon-a-digitalis-covid-utlevel/?fbclid=IwAR1U4xAXMKADDNRCCSJpkYo3ZjLP9NTRexIFhlrDfmTs5q253tQxeZriqtQ

Wywiad z polskimi genetykami: prof. Kornelią Polok i prof. Romanem Zielińskim. Wywiad jest długi, warto odsłuchać przynajmniej od 30 minuty około 10 kolejnych minut   https://www.facebook.com/watch/live/?v=237771401095958

Chyba najłatwiejszy z wykładów Marka Passio o Matriksie z polskimi napisami https://youtu.be/fj1RI3K1qbw

Strona Davida Ickea’a https://davidicke.com/. Książki są tłumaczone na polski, właśnie wyszło drugie wydanie Iluzji percepcji – warto kupić, póki jeszcze można…

Komentarze

komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *