X Piknik Organizacji Pozarządowych z… deszczem

Deszczowa pogoda nieco popsuła szyki organizatorom X Kutnowskiego Pikniku Organizacji Pozarządowych. Jednak najwytrwalsi bywalcy tego typu imprez przekonywali, że bawić się można nawet pod parasolami.

NGO-sów czyli organizacji pozarządowych w Kutnie jest wiele, a samorząd miejski dba o to, by się rozwijały. Zajmują się wzajemnym wsparciem, rozwijaniem zainteresowań, organizacją uroczystości patriotycznych i pomocą najsłabszym. Często uczestnicząc w miejskich zdarzeniach nie zdajemy sobie sprawy z tego, że głównym organizatorem lub współorganizatorem jest NGO (z angielskiego: Non Governmental Organisation czyli dosłownie organizacje nie-rządowe).

Organizacje pozarządowe chętnie chwalą się swoją działalnością – i wielka szkoda, że deszcz, którego w Kutnie nie było od dawna spadł właśnie dziś. Jednak warto byśmy śledzili, co NGO-sy robią na co dzień. Najbliższa okazja nadarzy się już w sobotą, gdy Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Kutnowskiej będzie organizować piknik – Urodziny doktora Troczewskiego.

X Piknik Organizacji Pozarządowych z… deszczem

Komentarze

komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *