Wiemy, jaki spożywczak będzie w kutnowskiej galerii

W grudniu nowy sklep spożywczy otworzy swoje podwoje dla klientów w kutnowskiej galerii przy ul. Kościuszki. Wiadomo już, że będzie to… Biedronka, która wynajęła lokal o powierzchni 1008 m2 i wprowadzi tu swój najnowszy koncept 2.0.

Sala sprzedaży nowego sklepu wyniesie 735 m kw., klienci będą mieć do dyspozycji 5 kas.

– Sukcesywnie zwiększamy liczbę sklepów w najlepszych lokalizacjach w Polsce, dlatego zdecydowaliśmy się na otwarcie kolejnego dyskontu w Kutnie. W nowym sklepie Biedronka w MMG Centers Kutno, znajdzie się wszystko, czego oczekują konsumenci od nowoczesnej i przyjaznej sieci handlowej z konceptem 2.0. Aby zakupy były komfortowe, wydzielone zostaną strefy np. z pieczywem, owocami i warzywami, kosmetykami, a moduły z artykułami promocyjnymi będą oznaczone – mówi Zbigniew Wierzbicki, Starszy Menedżer ds. sprzedaży w Jeronimo Martins Polska S.A., odpowiedzialny za sklep Biedronka w centrum handlowym MMG Centers Kutno.
Sieć Biedronka jest obecna na polskim rynku od 20 lat, posiada blisko 2830 sklepów w ponad 1 tys. miejscowości. Filarami strategii firmy są starannie wyselekcjonowane produkty najwyższej jakości, oferowane w codziennie niskich cenach. Jeronimo Martins Polska S.A., właściciel sieci Biedronka jest drugą co do wielkości polską firmą, a Biedronka drugą, najcenniejszą polską marką według dziennika „Rzeczpospolita. Od stycznia do końca września 2018, Jeronimo Martins zainwestowało około 280 milionów euro w rozwój sieci Bedronka w Polsce ”.
– Od kiedy jesteśmy właścicielem i zarządcą centrum handlowego MMG Centres Kutno, mocno koncentrujemy się na rozwijaniu oferty obiektu. Wiemy jak ważny jest wpływ sklepu spożywczego na funkcjonowanie centrum, zwłaszcza w małych i średnich miastach, dlatego cieszymy się na współpracę z Biedronką. Już w grudniu mieszkańcy Kutna zrobią zakupy spożywcze i skorzystają ze świątecznych atrakcji wszechstronnego MMG Centers Kutno – powiedział Michał Masztakowski, Dyrektor ds. rozwoju w Master Management Group.

Komentarze

komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *