Warsztaty SCRABBLE w Szkole Podstawowej nr 2 w Kutnie

W środę, 29 listopada 2017 r. w bibliotece w Szkole Podstawowej nr 2 im. Marsz. J. Piłsudskiego odbyły się warsztaty scrabble dla młodych scrabblistów ze Szkolnego Koła Scrabble w Szkole Podstawowej nr 4 w Kutnie.

Tradycją stały się jesienne spotkania młodszych graczy z SP nr 4 z gimnazjalistami z Bibliotecznego Koła Scrabble LITERKA, podczas których młodzi scrabbliści doskonalą grę z użyciem zegarów i kart zapisu rozgrywki, dowiadują się, jak przebiegają turnieje. Przed graczami z Szk. Podst. nr 2, 4 i 6 udział w ogólnopolskim X Turnieju Mikołajkowym w Scrabble, który odbędzie się w sobotę 9 grudnia w Warszawie, a zorganizowany zostanie przez Program Scrabble w Szkole.

Biblioteczne warsztaty poprowadzili: Ola Komorowska z II D, Jeremi Korowajski i Mikołaj Tetkowski z III C pod opieką p. Renaty Chodorowskiej i Małgorzaty Sieradzon.

W warsztatach uczestniczyli: Julia Baranowska, Joanna Bregier, Kornel Dobrowolski, Miłosz Kaźmierczak, Emil Milas, Kacper Pawłowski, Zuzanna Piotrowska, Oliwia Różańska, Andrzej Skrzeczkowski, Michał Strugiński, Paweł Wilczyński, Sandra Włodarska pod opieką p. Moniki Lubasińskiej.

Warsztaty SCRABBLE w Szkole Podstawowej nr 2 w Kutnie

Komentarze

komentarze

Opublikowano w

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *