Ukradła perfumy i ubrania – może posiedzieć 5 lat…

56-letnia mieszkanka Kutna usłyszała zarzuty kradzieży sklepowych, których dokonała na terenie Kutna. Straty szacuje się na prawie 2 tysiące złotych. Teraz za swoje czyny odpowie przed sądem.

 – 19 października 2018 roku kierownik jednego ze sklepów na terenie galerii handlowej w Kutnie zgłosił kradzież perfum o wartości prawie 900 złotych. Do kradzieży miało dojść 16 października co zarejestrował monitoring sklepowy – informuje Komenda Powiatowa Policji w Kutnie. – Pracujący nad sprawą kutnowscy kryminalni, na podstawie zebranych informacji wytypowali i zatrzymali podejrzewaną. Do zatrzymania doszło 23 października. Jak się okazało 56 letnia kobieta miała na swoim sumieniu jeszcze inne kradzieże. Podczas zatrzymania w jej samochodzie policjanci znaleźli markowe ubrania z metkami, które pochodziły również z kradzieży ze sklepu odzieżowego na terenie galerii.

Wartość skradzionych ubrań wyniosła ponad 900 złotych. Kobietę osadzono w policyjnym areszcie. Straty, jakie oszacowano w wyniku tych procederów liczą prawie dwa tysiące złotych.  Za kradzież grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Komentarze

komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *