Taki był dzień otwarty w kutnowskiej komendzie policji

Prawie 100 osób odwiedziło dziś Komendę Powiatową Policji w Kutnie podczas dzisiejszego dnia otwartych drzwi. Zgromadzeni dowiedzieli się na temat zasad rekrutacji do Policji i obejrzeli specjalnie przygotowany na ten dzień pokaz dynamicznej interwencji z udziałem czworonożnego funkcjonariusza naszej jednostki.

– Pierwsza część spotkania odbyła się w sali odpraw, gdzie zgromadziło się około 100 osób – informuje Komenda Powiatowa Policji w Kutnie. – Zainteresowani mogli dowiedzieć się jak wygląda cały proces rekrutacji przy wstąpieniu do Policji, jakie trzeba spełniać wymagania i jaką należy złożyć dokumentację. Następnie wszyscy zgromadzeni zostali zaproszeni na dziedziniec jednostki gdzie przygotowana była dla nich niespodzianka. Uczestnicy mogli zobaczyć policjantów w akcji w specjalnie na ten dzień przygotowanym dynamicznym pokazie interwencji. W pokazie wziął również udział nasz czworonożny funkcjonariusz „LUBA”, który także zaprezentował swoje umiejętności.

Po pokazie uczestnicy mogli porozmawiać z policjantami biorącymi udział w inscenizacji oraz dowiedzieć się coś więcej na temat pracy psa policyjnego o którym opowiadał przewodnik psa st. sierż Marcin Bigosiński.

Komentarze

komentarze

Opublikowano w

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *