Tabliczka za ciekawe zdjęcie z Kutna

tabliczka za zdjęcie
Tabliczka za zdjęcie

Ostateczny termin to 15 sierpnia. Do tego dnia można przesłać ciekawe zdjęcie przedstawiające Kutno lub jego mieszkańców i wygrać różaną tabliczkę z adresem na dom.

Konkurs organizuje Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Kunowskiej.

– Udział w konkursie może wziąć każdy z mieszkańców Kutna  będący właścicielem  budynku  jednorodzinnego!  – mówi Bożena Gajewska, prezes TPZK. –  Jeżeli chcesz uczestniczyć w naszym konkursie – po prostu wyślij fotografię opatrzoną odpowiednim opisem. Liczymy, że biorący udział w konkursie prześlą  jak najstarsze fotografie miejsc i ludzi oraz wydarzeń z życia Kutna.

Aby przystąpić do konkursu należy przesłać  fotografię  w wersji elektronicznej  (zeskanowaną) w rozdzielczości nie mniejszej niż 600 dpi w formacie jpg. Przesyłane pliki nie mogą być większe niż 20 mb. Do konkursu można zgłaszać dowolną  liczbę   fotografii.

Fotografie konkursowe można przesłać:

  • za pomocą poczty e-mail na adres:  konkurs@tpzk.eu
  • pocztą tradycyjną  do siedziby Organizatora: Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Kutnowskiej,  99-300 Kutno, ul. Narutowicza 20   z dopiskiem na kopercie „Tabliczka dla Ciebie”
  • osobiście do siedziby organizatora: Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Kutnowskiej, 99-300 Kutno, ul. Narutowicza 20  (wtorki  16.oo  – 19.oo).

Do wygrania jest aż 200 tabliczek adresowych na dom jednorodzinny!

tabliczka za zdjęcie
Tabliczka za zdjęcie

Komentarze

komentarze

Opublikowano w

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *