Szpital: tymczasowy SOR. Jak teraz dojść do Izby Przyjęć?

Zwracajmy uwagę na takie oznakowanie

Od popołudnia zmienia się lokalizacja Szpitalnego Oddziału Ratunkowego w kutnowskim szpitalu. Tymczasowy SOR przez najbliższe kilka miesięcy będzie znajdował się w końcu głównego korytarza na parterze.

Z powodu remontu zmienia się lokalizacja szpitalnego oddziału ratunkowego. Do końca września SOR będzie znajdował się w nowym miejscu.

Aby dojść do SOR należy wejść głównym wejściem szpitala, od strony ul. Kościuszki – mówi Marek Kiełczewski, prezes Kutnowskiego Szpitala Samorządowego. – Gdy wejdziemy w drzwi, należy się kierować prosto, głównym korytarzem aż do samego końca. Po drodze rozmieszczone jest dodatkowe oznakowanie, wskazujące kierunek w którym znajduje się SOR.

Zmienione zostało także miejsce Izby Przyjęć, gdzie odbywają się procedury związane z planowymi przyjęciami do szpitala.

– Izba przyjęć znajduje się w miejscu, gdzie odbywa się świadczenie pomocy w ramach nocnej pomocy lekarskiej (NPL) – mówi Marek Kiełczewski. – Wchodząc z głównych drzwi należy skierować się po przekątnej w lewo, w miejsce za szatnią. Drzwi są oznakowane.

Izba przyjęć będzie otwarta dla pacjentów od godz. 8:30, a nie jak dotychczas os godz. 8. Pół godziny jest potrzebne, by zdezynfekować miejsce po nocnej pomocy lekarskiej.

Każdy potencjalny pacjent powinien zapamiętać, że ZAWSZE WCHODZIMY GŁÓWNYM WEJŚCIEM DO SZPITALA. Jeśli chcemy się udać na SOR, idziemy głównym korytarzem prosto przed siebie. Jeśli idziemy do Izby Przyjęć – w głównych drzwiach skręcamy po przekątnej w lewo do oznakowanych drzwi z tablicami Izba Przyjęć i NPL.

Izba Przyjęć znajduje się na parterze – stojąc w głównych drzwiach kierujmy się po przekątnej w lewo

Od ulicy Szpitalnej nie ma już wejścia do szpitala.

Komentarze

komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *