Staszic najlepszy w powiecie w tenisie stołowym

W budynku Szkoły Podstawowej Nr 6 w Kutnie odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Powiatu  Kutnowskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Tenisie Stołowym Dziewcząt oraz Chłopców.

W zawodach organizowanych przez kutnowski Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji wystartowało 7 szkół z powiatu kutnowskiego: ZS Nr 3 im. W. Grabskiego w Kutnie, I LO PUL w Kutnie,  II LO im. J. Kasprowicza w Kutnie,  I LO im. gen J. H. Dąbrowskiego w Kutnie, ZS Nr 1 im. St. Staszica w Kutnie, ZSCKR w Mieczysławowie oraz ZSZ Nr 2 im. A. Troczewskiego w Kutnie. Najlepsze trzy szkoły w kategorii dziewcząt oraz chłopców otrzymały puchary oraz medale.
W rywalizacji dziewcząt  oraz chłopców najlepsza okazała się reprezentacja ZS Nr 1 im. St. Staszica w Kutnie.
W zawodach dziewcząt wzięło udział 7 szkół podzielonych na dwie grupy po 4  i 3 zespoły.  Grupę A z kompletem zwycięstw wygrały dziewczęta z „Troczewskiego” przed „Staszicem”, zaś grupę B dziewczęta z I LO PUL przed „Dąbrowszczakiem”.
Mecz o V m: ZS Nr 3 w Kutnie –  ZSCKR w Mieczysławowie 3:1
Mecze półfinałowe: ZS Nr 1 w Kutnie – I LO PUL w Kutnie 3:0
ZSZ Nr 2 w Kutnie – I LO w Kutnie 3:2
Mecz o III m: I LO PUL w Kutnie – I LO w Kutnie 3:2
Mecz o I m: ZS Nr 1 w Kutnie – ZSZ Nr 2 w Kutnie 3:0

Kolejność Końcowa Dziewcząt:
1. ZS Nr 1 im. St. Staszica w Kutnie
2. ZSZ Nr 2 im. A. Troczewskiego w Kutnie
3. I LO PUL w Kutnie.
4. I LO im. gen J. H. Dąbrowskiego w Kutnie.
5. ZS Nr 3 im. W. Grabskiego w Kutnie
6.  ZSCKR w Mieczysławowie                                                                                                                                                                                                       7.  II LO im. J. Kasprowicza w Kutnie

Skład reprezentacji „Staszica” –Ewelina Stasiuk, Sandra Mikołajewska, Karolina Dominiak; trener Dariusz Mieszkowski.

W zawodach chłopców wzięło udział 7 szkół podzielonych na dwie grupy po 4  i 3 zespoły.  Grupę A z kompletem zwycięstw wygrała reprezentacja „Staszica” przed Mieczysławowem, zaś grupę B reprezentacja I LO PUL przed „Grabskim”.
Mecz o V m: ZSZ Nr 2 w Kutnie –  I LO w Kutnie 3:1
Mecze półfinałowe: ZS Nr 1 w Kutnie – ZS Nr 3 w Kutnie 3:0
ZSCKR w Mieczysławowie – I LO PUL w Kutnie 3:0
Meczo III m: I LO PUL w Kutnie – ZS Nr 3 w Kutnie 3:2
Mecz o I m: ZS Nr 1 w Kutnie – ZSCKR w Mieczysławowie 3:0
Kolejność Końcowa Chłopców:
1. ZS Nr 1 im. St. Staszica w Kutnie
2. ZSCKR w Mieczysławowie
3. I LO PUL w Kutnie
4.  ZS Nr 3 im. W. Grabskiego w Kutnie
5.  ZSZ Nr 2 im. A. Troczewskiego w Kutnie
6. I LO im. gen J. H. Dąbrowskiego w Kutnie
7. II LO im. J. Kasprowicza w Kutnie

Skład reprezentacji „Staszica” –Przemysław Ścigalski, Damian Szymczak, trener Dariusz Mieszkowski.

Dwie najlepsze drużyny w kategorii dziewcząt oraz chłopców uzyskały prawo gry w zawodach rejonowych, które odbędą się 17 stycznia w Białej Rawskiej.

Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Kutnowskiego w Tenisie Stołowym

Info&foto MOSiR Kutno

Komentarze

komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *