Stacja Kutno tym razem z… Hanną Banaszak!

Za dwa tygodnie będziemy mogli uczestniczyć w kolejnym, trzynastym już Festiwalu Piosenek Jeremiego Przybory ,,Stacja Kutno”. Tym razem wśród gości, którzy będą nas przekonywać, że ,,piosenka jest dobra na wszystko” zobaczymy i usłyszymy, między innymi Hannę Banaszak.

Spotkanie muzyczne z Hanną Banaszak – artystka uwielbiana przez Przyborę i Wasowskiego, którzy tworzyli specjalnie dla niej piosenki dobrze znane nam wszystkim. Spotkanie odbędzie się w CTMiT w czwartek 23 listopada, bilety w cenie 30 zł już w sprzedaży.

A co poza tym?

– Koncert  otwierający festiwal „Starsi Panowie Chórem” w mistrzowskim wykonaniu Chóru Kameralnego Collegium Musicum Uniwersytetu Warszawskiego.  Utwory Mistrza Jeremiego zaadaptowane na głosy chóralne dostarczą Państwu na pewno niezapomnianych wrażeń. Wejściówki dostępne będą od 7 listopada w kasach KDK i CTMiT.

– Spektakl muzyczny „Walc kameralny, czyli Pan Wasowski mniej znany”, podczas którego usłyszymy mniej popularne utwory pisane dla wielkich polskich artystek – Ireny Santor, Violetty Villas czy Kaliny Jędrusik, a wyśpiewa je dla Państwa Klementyna Umer. Zapraszamy do CTMiT w piątek 24 listopada, bilety w cenie 10 zł już w sprzedaży.

– Nieodłącznym elementem „Stacji Kutno” jest też Koncert Galowy – w tym roku dzięki koncertowi zatytułowanemu „Elementarz” chcemy przypomnieć jak powinny brzmieć prawdziwe piosenki, niezniszczalne przeboje. W koncercie wystąpią MONIKA BORZYM, DOROTA OSIŃSKA, IRENA MELCER, MARCIN JANUSZKIEWICZ, JAROSŁAW WASIK oraz laureaci tegorocznego Konkursu „Piosenki Mistrza Jeremiego”. Na koncert galowy zapraszamy do KDK w niedzielę 26 listopada, bilety w cenie 50 zł już w sprzedaży w kasach KDK, CTMiT i ONLINE na www.kdk.net.pl.

 

Komentarze

komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *