Śmiertelny wypadek w Leszczynku. Zginął motocyklista

Kutnowscy policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Kutnie wyjaśniają okoliczności i przyczyny tragicznego wypadku do którego doszło 2 maja na drodze krajowej 60 w Leszczynku. W wyniku zdarzenia na miejscu zginęła jedna osoba.

– 2 maja 2018 roku ok. godz. 8.16 dyżurny KPP Kutno otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na drodze krajowej nr 60 – informuje Komenda Powiatowa Policji w Kutnie. –  Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący motocyklem 80-letni mieszkaniec powiatu kutnowskiego z niewiadomych na chwilę obecną przyczyn wjechał w tył stojącego na poboczu ciągnika rolniczego z przyczepą. Pomimo podjętej reanimacji motocyklista poniósł śmierć. Policjanci ustalają dokładne okoliczności tego wypadku.

Policja apeluje do wszystkich kierowców o rozwagę za kierownicą nie tylko podczas trwającego długiego weekendu. Bezpieczeństwo na drogach zależy w dużej mierze od tych, którzy się po nich poruszają. Pamiętajmy o dostosowaniu prędkości do warunków panujących na drodze, o zachowaniu bezpiecznej odległości od pojazdu poprzedzającego oraz udzielaniu pierwszeństwa przejazdu.

Komentarze

komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *