Śmiertelny wypadek w Krośniewicach – zmarł 7-latek

Kutnowscy policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Łęczczycy wyjaśniają okoliczności i przyczyny tragicznego wypadku do którego doszło 17 października na ul. Kolejowej w Krośniewicach. W wyniku zdarzenia na miejscu zginęła jedna osoba.

– 17 października 2018 roku ok. godz. 13.35 dyżurny KPP Kutno otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na ul. Kolejowej w Krośniewicach – informuje Komenda Powiatowa Policji w Kutnie. – Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca samochodem audi 34-letnia kobieta w niewyjaśnionych na chwilę obecną okolicznościach straciła panowanie nad pojazdem i uderzyła w drzewo. Pomimo podjętej reanimacji zmarł pasażer -7 letni chłopiec, który jechał razem z kobietą. Policjanci ustalają dokładne okoliczności tego wypadku.

Policja apeluje:  do wszystkich kierowców o rozwagę za kierownicą. Bezpieczeństwo na drogach zależy w dużej mierze od tych, którzy się po nich poruszają. Pamiętajmy o dostosowaniu prędkości do warunków panujących na drodze, o zachowaniu bezpiecznej odległości od pojazdu poprzedzającego oraz udzielaniu pierwszeństwa przejazdu. PAMIĘTAJMY, że dzieci zawsze należy przewozić zgodnie z wymogami przepisów prawa: w fotelikach ochronnych lub w pasach bezpieczeństwa. Z punktu widzenia bezpieczeństwa, nie ma znaczenia czy dziecko podróżuje na krótkiej czy długiej trasie. Ryzyko występuje w obu tych przypadkach.

Komentarze

komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *