Przebudowa Podrzecznej. Łatwo nie będzie

Rozpoczął się pierwszy etap przebudowy ulicy Podrzecznej. Od 17 lipca do 7 sierpnia 2017 ulica będzie nieprzejezdna od Sienkiewicza do Krótkiej.

 – Informujemy, że w związku z rozpoczęciem przebudowy ulicy Podrzecznej etap I (odcinek od ul. Sienkiewicza do ul. Krótkiej) w dniach od 17 lipca do 7 sierpnia 2017 r. nastąpi całkowite wyłączenie z ruchu drogowego tego odcinka – informuje Biuro Prasowe Urzędu Miasta Kutno. – Prace rozpoczną się od regulacji urządzeń wodno-kanalizacyjnych przez Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Kutnie. Całość inwestycji obejmuje wykonanie chodników, nowej nakładki asfaltowej i oświetlenia ulicznego oraz rozbudowę sieci kanalizacji deszczowej.

Przewidywany termin rozpoczęcia etapu II ul. Podrzecznej (odcinek od skrzyżowania z ul. Krótką do Al. Jana Pawła II) to wrzesień br.

Przebudowa ul. Podrzecznej oznacza, że znacznie zwiększy się ruch na ul. Barlickiego. Póki trwają wakacje może być to mniej kłopotliwe, jednak gdy od września będzie przebudowywany druga częśc ulicy kłopoty mogą być znacznie większe.

Komentarze

komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *