Właśnie rusza budowa bloku Łąkoszyn Plus

W miejscu, gdzie znajdują się pozostałości starego placu zabaw na osiedli Łąkoszyn już niedługo stanie blok. Będzie to inwestycja pod nazwą Łąkoszyn Plus, a inwestorem jest RSM PIONIER.

Projektowany budynek stanowi uzupełnienie istniejącego zespołu budynków mieszkalnych, wielorodzinnych osiedla Bukowa i osiedla Łąkoszyn. Obsługa komunikacyjna oraz infrastruktura instalacyjna nowego budynku tworzyć będzie spójną wyodrębnioną i ogrodzoną całość. Dojazd do działki jest bezpośrednio od ulicy Armii Krajowej. Na terenie projektowany jest podpiwniczony, pięciokondygnacyjny budynek wielorodzinny usytuowany prostopadle do ul. Armii Krajowej. Przed budynkiem wzdłuż ulicy dojazdowej zaprojektowano parkingi po jednym dla każdego mieszkania, łącznie 25 miejsc postojowych.

W budynku zaplanowano 25 mieszkań – w jednej klatce 10, w drugiej – 15. Będzie to

  • 5 mieszkań trzypokojowych o powierzchni 59,89 m2 bez balkonu
  • 5 mieszkań czteropokojowych o powierzchni 63,81 m2
  • 15 mieszkań dwupokojowych o powierzchni 42,81 m2

Budynek Łąkoszyn Plus przystosowany będzie dla osób niepełnosprawnych. Komórki dla mieszkańców – po jednej na każde mieszkanie – zlokalizowano w piwnicy. Pomieszczenia techniczne zaprojektowano również w piwnicy bloku. Windy przewidywane są w każdej klatce.

Więcej informacji:
Robotnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa PIONIER ul. Staszica 21
99-300 Kutno
Adres email: pionierk@poczta.onet.pl Telefon: 24 355-26-00

Tu za chwilę rozpocznie się budowa bloku Łąkoszyn Plus

 

Komentarze

komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *