Rozstrzygnięto przetarg na budowę Placu Wolności

To zdecydowanie najlepsza wiadomość inwestycyjna w tym roku: miasto Kutno rozstrzygnęło przetarg na remont Placu Wolności. Oznacza to, że prace ruszą niebawem, choć wcale nie muszą być proste.

– Miasto Kutno rozstrzygnęło postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego na roboty budowlane, których przedmiotem jest Zagospodarowanie Placu Wolności i Rynku Zduńskiego w Kutnie w ramach projektu pn.: „Rewitalizacja najstarszej historycznej części Kutna – informuje Biuro Prasowe Urzędu Miasta Kutno. – Najkorzystniejszą ofertę w przedmiotowym postępowaniu złożyła firma UNIBEP S.A. z siedzibą w Bielsku Podlaskim z ceną brutto – 31 888 000,00 PLN.
Podpisanie umowy z wykonawcą planowane jest w przyszłym tygodniu.
Jednocześnie wyłoniono firmę, która będzie prowadzić nadzór inwestorski. Jak informuje Biuro Prasowe, pełnienie nadzoru inwestorskiego nad robotami budowlanymi polegającymi na „Zagospodarowaniu Placu Wolności i Rynku Zduńskiego w Kutnie w ramach projektu pn.: „Rewitalizacja najstarszej historycznej części Kutna”, najkorzystniejszą ofertę złożyło Konsorcjum Firm: Lider – MBI Sp. z o.o 87-800 Włocławek, Członek – Kabis Sp. z o.o, 42-200 Częstochowa, z ceną brutto – 184 500,00 PLN.

Prace jednak wcale nie muszą być łatwe. Może się okazać, że będą konieczne dodatkowe prace archeologiczne. Najważniejsze jednak, że wreszcie prace się rozpoczną.

Jak będzie wyglądał przebudowany plac? – najlepiej wdać na wizualizacji.

 

Wizualizacja przebudowy Placu Wolności

Komentarze

komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *