Różana Rodzina po raz trzeci

To jedyny taki projekt w Polsce – najmłodsi mieszkańcy Kutna po raz kolejny zostali uhonorowani w ramach projektu Różana Rodzina. Kolejny raz udało się pozyskać sponsorów, przede wszystkim z Kutna, którzy zaoferowali zniżki rodzicom z małymi dziećmi.

Tym razem ponad 40 maluchów wraz z rodzicami, a czasem i dziadkami usiadło na sali widowiskowej Kutnowskiego Domu Kultury. Były gratulacje i słowa uznania, a pomimo ogromnego gwaru żadne z dzieci nie płakało. Zaproszenia zostały wysłane imiennie na najmłodszych mieszkańców Kutna – w wielu przypadkach była to pierwsza oficjalna korespondencja.

– Gratuluję rodzicom i cieszę się, że spotykamy się kolejny raz, by powitać w mieście najmłodszych mieszkańców – mówił Zbigniew Burzyński, prezydent Kutna.

Pomysłodawczynią projektu Różana Rodzina jest Liliana Urbańczyk, z Urzędu Miasta Kutno. Pierwszy raz spotkanie Różanej Rodziny odbyło się rok temu. Jak mówiła obecna kolejny raz podczas uroczystości ,,superniania” Dorota Zawadzka, to jedyny taki projekt w Polsce. – Jeżdżę po Polsce i opowiadam o tym, że jest takie miasto róż, w którym witają prezentami i zniżkami najmłodszych mieszkańców i ich rodziców – mówiła ,,superniania”. – Naśladownictwo bardzo potrzebne!

A potem były już tylko kwiaty, prezenty, uściski i pamiątkowe zdjęcia…

Komentarze

komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *