Czy to przemoc? 6-miesięczny chłopiec z obrażeniami

Jak informuje Komenda Powiatowa Policji w Kutnie, do Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi ze szpitala w Kutnie przywieziono 6-miesięcznego chłopca z powiatu kutnowskiego. Podczas badania lekarze stwierdzili, że chłopiec mógł doznać obrażeń na skutek przemocy.

 – Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności w jakich 6-miesięczny chłopiec doznał obrażeń – informuje kutnowska policja. – Dziecko przeszło operację, jego stan jest poważny. Decyzją prokuratora rodzice chłopca zostali zatrzymani.

Dziecko zostało przewiezione do Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi ze szpitala w Kutnie w piątek 6 kwietnia wieczorem. Szpital powiadomił policję. Dziecko przeszło operację, jego stan jest poważny. Chłopiec nadal przebywa pod opieka lekarzy.

 – Decyzją prokuratora zatrzymano 21-letnią matkę chłopca oraz jego 41-letniego ojca. Rodzina chłopca zamieszkująca na terenie powiatu kutnowskiego nie była objęta procedurą policyjnej „niebieskiej karty” – informuje kutnowska policja. – Nie było tam też interwencji związanych z przemocą w rodzinie. Okoliczności tej sprawy wyjaśniają policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Kutnie.

Komentarze

komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *