Projekt ,,Różana Rodzina” z Kryształem PR-u

Kryształy PR-u to najważniejsza nagroda przyznawana najlepszym projektom PR-owym w Polsce. Jest nam niezwykle przyjemnie, że projekt Różana Rodzina otrzymał tę najważniejszą i najcenniejszą nagrodę w kategorii Najlepszy event społeczny.

– Nasz projekt urzekł Kapitułę niezwykle przemyślaną formą, wyjątkowymi założeniami i niezwykłym efektem jednoczącym mieszkańców miasta – informuje Urząd Miasta Kutno. – Akcja obdarowywania najmłodszych mieszkańców Kutna oraz ich rodzin upominkami pochodzącymi z Kutna jest doskonałym przykładem współdziałania urzędu miasta i kutnowskiego biznesu. Wyjątkowa forma i indywidualne podejście do każdego malucha urodzonego i zameldowanego w Kutnie, długofalowe efekty i ciągłość organizowanego dwa razy w roku wydarzenia czynią je jeszcze bardziej wyjątkowym i godnym podziwu. Z tego miejsca pragniemy jeszcze raz podziękować partnerom naszego projektu, tj. kutnowskim przedsiębiorcom, którzy z nami tworzą ten wyjątkowy projekt.

– Jako pomysłodawczyni projektu cieszę się, że doceniono pomysł i projekt a także naszą pracę, pracę urzędników, gdzie w kulminacyjnym momencie finału Różanej Rodziny zaangażowanych jest kilkadziesiąt pracowników Urzędu Miasta i Kutnowskiego Domu Kultury – mówi Liliana Urbańczyk-Wójcik.

O tym, że ,,Różana Rodzina” spodobała się mieszkańcom Kutna najlepiej świadczy fakt, że wszyscy zaproszeni chętnie w spotkaniach uczestniczą.

Jednak ktoś, kto wymyślił nazwę nagrody ,,Kryształy PR-u” nie miał aż tak dobrego pomysłu jak pani Liliana. Niestety, PR, przynajmniej mojemu pokoleniu, kojarzy się wyjątkowo źle. PR to przecież czysta propaganda, a ta chluby nie przynosi.

Komentarze

komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *