Poszukiwania Królowej Róż – zgłoszenia do czwartku

W najbliższą niedzielę w Kutnowskim Domu Kultury odbędzie się casting, podczas którego poznamy tegoroczną Królową Róż. Zgłoszenia kandydatek – tylko do czwartku.

 – Jeśli masz to szczęście, że reprezentujesz płeć piękną, masz nie mniej niż 18 i nie więcej niż 30 lat i zawsze chciałaś usłyszeć  o sobie, że „Królowa jest tylko jedna” – możemy pomóc Ci spełnić to marzenie – obiecują organizatorzy. – Casting na Królową Róż 43. Święta Róży, który odbędzie się w sali widowiskowej KDK, 23 kwietnia, o godz. 10.

Organizatorzy szukają nie tylko wyjątkowej twarzy, ale i nietuzinkowej osobowości, która będzie reprezentować nasze miasto podczas 43. Święta Róży oraz zostanie twarzą ogólnopolskiej kampanii reklamowej jednej z największych imprez różanych w Polsce.

Warunkiem wzięcia udziału w castingu jest nadesłanie formularza zgłoszeniowego wraz ze zdjęciem – termin nadsyłania zgłoszeń upływa 20 kwietnia. Szczegóły znajdują się w regulaminie castingu.

Finalną sesję zdjęciową wybranej przez jury Królowej Róż wykona Tomasz Tołłoczko, fotograf z wieloletnim doświadczeniem, specjalizujący się w sesjach ślubnych.

Poszukiwanie Królowej Róż odbywa się z pomocą najnowszych technologii – w wielu miejscach Kutna możemy znaleźć naklejki z kodem, zachęcające do wzięcia udziały w castingu.

Komentarze

komentarze

Opublikowano w

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *