Ponad 150 różanych tabliczek trafiło do mieszkańców

Na kolejnych 150 domkach w Kutnie zawisną niebawem różane tabliczki adresowe. W niedzielne popołudnie wręczono tabliczki, tym mieszkańcom domków jednorodzinnych, którzy uczestniczyli w konkursie ,,Tabliczka za zdjęcie”.

Konkurs wiosną zorganizowało Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Kutnowskiej. To była już jego druga edycja. Za każde przyniesione zdjęcie z domowego archiwum można było wygrać różaną tabliczkę na dom.

Oprócz tabliczek, każdy z uczestników otrzymał miejskie gadżety, w tym nakładki na tablice rejestracyjne oraz, oczywiście, różę.

Tabliczki wręczali: Zbigniew Burzyński, prezydent Kutna i dwaj wiceprezydenci: Zbigniew Wdowiak i Jacek Boczkaja, przy pomocy członków zarządu TPZK. Wielu mieszkańców przyszło po podarunek całymi rodzinami, z dziećmi, a nawet wnukami. A nad wszystkim panowała Królowa Róż. Niedzielne popołudnie było także okazją do podziękowania Towarzystwu Przyjaciół Ziemi Kutnowskiej za doskonały pomysł – szkoda jednak, choć szkoda że skierowany wyłącznie do osób mieszkających w domkach.

Na wszystkich czekał także ogromny różany tort.

 

Komentarze

komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *