Policjanci uczą najmłodszych uczniów jak być bezpiecznym

W dniu 6 września policjanci z kutnowskiej komendy wspólnie z przedstawicielem Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Skierniewicach spotkali się z pierwszakami omawiając podstawowe zasady bezpieczeństwa na drodze.

– Realizując działania dotyczące bezpiecznej drogi do szkoły policjanci z kutnowskiej komendy w dniu 6 września 2017 roku  odwiedzili pierwszoklasistów ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Kutnie oraz Szkoły Podstawowej w Gołębiewku – informuje Komenda Powiatowa Policji w Kutnie.  – Spotkanie odbyło się przy współpracy naszej jednostki z Wojewódzkim Ośrodkiem Ruchu Drogowego w Skierniewicach, którego przedstawiciel Pan Krzysztof Osóbka również przybył na  spotkania i wspólnie z policjantką przeprowadzili pogadanki dla uczniów klas pierwszych na temat bezpiecznego zachowania na drodze.

Podczas spotkania szczególną uwagę zwrócono na prawidłowe przechodzenie przez jezdnię. Nie zabrakło również informacji na temat elementów odblaskowych, które są bardzo ważne dla bezpieczeństwa wszystkich uczestników ruchu drogowego. Każdy uczestnik pogadanki na pamiątkę spotkania otrzymał element odblaskowy.

Komentarze

komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *