Policjanci pomogli 90-letniej kobiecie

90-letnia kobieta zasłabła na jednej z ulic Kutna. Nie wiadomo jak się skończyłaby się ta sytuacja, gdyby nie natychmiastowa reakcja przechodzących obok policjantów. Seniorka z obrażeniami głowy trafiła do szpitala.

 – 28 czerwca 2018 roku funkcjonariusze wydziału kryminalnego działali  na terenie Kutna. Na jednej z ulic zauważyli starszą kobietę, która nagle przewróciła się  i uderzyła głową o płyty chodnikowe – informuje Komenda Powiatowa Policji w Kutnie. – Policjanci natychmiast przystąpili do udzielenia pierwszej pomocy. Starsza pani odzyskała przytomność, ale w wyniku uderzenia doznała rany głowy i krwawiła. Kryminalni wezwali pogotowie i poprosili w pobliskim sklepie o opatrunek aby móc zatamować krwawienie.

Cały czas do przyjazdu karetki pogotowia obserwowali kobietę. 90-latka podała policjantom jedynie swoje imię i nazwisko, nie pamiętała swojego adresu zamieszkania. Po przyjeździe karetki pogotowia starsza kobieta została zabrana do szpitala. Policjanci natomiast ustalili dokładne dane starszej osoby i powiadomili o całym zajściu najbliższych.

Komentarze

komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *