Policjanci odzyskali skradziony samochód. Po roku…

Kryminalni z kutnowskiej komendy odzyskali samochód – mercedesa ML skradzionego w Ozorkowie w czerwcu 2016 roku. Do sprawy mundurowi zatrzymali mężczyznę, który usłyszał zarzut paserstwa.

– Z informacji posiadanych przez funkcjonariuszy wynikało, że na jednej z posesji w miejscowości Bardzinek może znajdować się skradziony 24 czerwca ubiegłego roku mercedes ML – informuje Komenda Powiatowa Policji w Kutnie. – Informacja ta potwierdziła się. 7 sierpnia 2017r około godz. 15.30 policjanci znaleźli w jednym z budynków gospodarczych poszukiwany samochód. Policjanci podjęli obserwację posesji.

Po pewnym czasie pojawili się tam dwaj mężczyźni. Jednym z nich był właściciel budynku. Podczas przeszukania samochodu, którym przyjechali mężczyźni, znaleziono klucze do budynku, w którym ukryto skradzione auto oraz kluczyki pasujące do skradzionego mercedesa. Tego samego dnia zatrzymano do sprawy 39-letniego mieszkańca powiatu kutnowskiego. 8 sierpnia mężczyzna usłyszał zarzut paserstwa, za co grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Komentarze

komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *