Nie planujmy w środę wyjazdu w kierunku Łodzi…

Tak było w Kutnie w 2016 roku

W środę wystąpią kłopoty z ruchem samochodowym na trasie Zgierz – Kutno i w samym mieście. Powodem jest wyścig kolarski, którego trzeci etap Zgierz – Kutno rozegrany zostanie właśnie w środę.

II etap zaplanowano na 3 lipca w godzinach 14.25-18.30 na trasie 150 km Zgierz-Kutno. Miejsce rozpoczęcia Zgierz ul. Piątkowska przy Pasażu płk Ryszarda Kuklińskiego – Koniec II etapu w Kutnie ul. 29 Listopada.

– W powiecie kutnowskim utrudnienia w ruchu wystąpią 3 lipca. Trasa przejazdu rozpoczyna się w m. Młogoszyn na drodze wojewódzkiej nr 702 na terenie gminy Krzyżanów – informuje Komenda Powiatowa Policji w Kutnie. – Peleton ma nadjechać o godz. 16:00 z kierunku miejscowości Górki Pęcławskie drogą W702 a następnie uda się do m. Rustów gdzie kolarze skręcą w prawo w drogę powiatową nr 2160E i dojadą do skrzyżowania z drogą powiatową nr 2159E w Rustowie, na którym skręcą w lewo do Krzyżanowa.

Po dojechaniu do Krzyżanowa na skrzyżowaniu z drogą powiatową 2161E skręcą w prawo i udadzą się do miejscowości Bedlno drogą powiatową 2112E. Po przejechaniu skrzyżowania z drogą krajową nr 92 zjadą na drogę wojewódzką 583, którą dojadą do Żychlina. W Żychlinie na skrzyżowaniu z ul. Traugutta skręcą w lewo i pojadą w kierunku ul. 1-go Maja gdzie w rejonie skrzyżowania z ul. Barlickiego znajduje się PREMIA SPECJALNA. W dalszej kolejności peleton pojedzie drogą powiatową nr 2123E do granic administracyjnych m. Kutno.

W Kutnie ul. Oporowską wyścig będzie kontynuowany do skrzyżowania ul. Oporowskiej z ul. Kościuszki . Dalej trasa wyścigu będzie przebiegać ul. Kościuszki do skrzyżowania z ul. Chodkiewicza. Ulicą Chodkiewicza (Zamoyskiego) kolarze dojadą do skrzyżowania z ul. Skłodowskiej – Curie  gdzie dojadą do skrzyżowania z ul. Czarnieckiego. W następnej kolejności trasa biegnie do skrzyżowania z ul. Wygoda gdzie na skrzyżowaniu z ul. 29-go listopada uczestnicy skręcą  do METY. Na wysokości przystanków autobusowych przy byłej siedzibie PZU S.A. rozpocznie się 6 okrążeń ulicami miasta Kutno: 29-go Listopada – Barlickiego – Kościuszki – Chodkiewicza – Zamoyskiego – Skłodowskiej – Curie – Czarnieckiego – Wygoda – 29-go Listopada – META.

Komentarze

komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *