Otwarcie siłowni na wolnym powietrzu na Batorego

Dziś odbyło się otwarcie siłowni na wolnym powietrzu na osiedlu Batorego, która zrealizowana została przez Miasto Kutno w ramach projektu do Budżetu Obywatelskiego 2016.

W wydarzeniu wzięli udział autor projektu, pan Michał Lebiedowicz, zastępca prezydenta miasta Kutna, Zbigniew Wdowiak, naczelnik Wydziału Inwestycji pani Wija Łukomska, inspektor z Wydziału Kultury, Promocji i Rozwoju Miasta, Paulina Matysiak, przedstawicielka Biura Prasowego Paulina Trzaskowska oraz kutnowskie media.

 

oficjalne otwarcie

Autorem projektu jest Pan Michał Lebiedowicz. W ramach zadania zakupione i zamontowane zostały dodatkowe urządzenia firmy „Buglo” w istniejącym już FITNESS PARKU na osiedlu Batorego, który cieszy się dużą popularnością wśród mieszkańców osiedla. Dostawione elementy to drabinki, ramy, drążki i klatka do ćwiczeń. Całkowity koszt tej inwestycji wyniósł 25.000 zł.

Nowe urządzenia zewnętrznej siłowni  dają możliwość ruchu i przyjemności z przebywaniem na łonie natury i wśród innych ludzi. Urządzenia są bezpieczne, trwałe i odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne.

źródło: Urząd Miasta Kutno

Komentarze

komentarze

Opublikowano w

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *