Ogólnopolski turniej SCRABBLE w Gimnazjum nr 2

W piątek 26 maja 2017 r. w Gimnazjum nr 2 im. Marsz. J. Piłsudskiego w Kutnie odbędą się XV Ogólnopolskie Mistrzostwa Szkół w SCRABBLE Kutno 2017. Po raz 11 Kutno będzie gościć młodych scrabblistów z całej Polski.

– Zawodnicy będą rywalizować w oddzielnych kategoriach: szkoły podstawowe, gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne – informują Małgorzata Sieradzon i Renata Chodorowska, organizatorki turnieju. – Turniej poprowadzi, jak zwykle, sędzia Polskiej Federacji Scrabble p. Maciej Śliwa, który przyjedzie do nas aż z Zabrza. Na zwycięzców czekają statuetki, puchary, dyplomy i nagrody rzeczowe, ale organizatorzy przewidzieli także okolicznościowe upominki i gadżety dla wszystkich uczestników. Uczniowie i opiekunowie będą mieli zapewniony posiłek i napoje.

Turniej organizuje Gimnazjum nr 2 w ramach Kutnowskich Grantów Oświatowych, a współorganizatorem jest Program Scrabble w szkole. Imprezę, jak co roku wspiera POLFARMEX, AMZ, BGŻ, PKO, TONSMEIER. Więcej informacji o tegorocznym i poprzednich turniejach w Kutnie na stronie Programu Scrabble w szkole: www.scrabblewszkole.pl
i szkolnej stronie www.gim2kutno.szkolnastrona.pl  albo bezpośrednio: http://gim2kutno.szkoly.lodz.pl/scrabble.

Komentarze

komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *