Oddany blok przy Kochanowskiego 9

Kochanowskiego
Lokatorzy bloku przy Kochanowskiego 9

Zarząd Nieruchomości Miejskich w Kutnie zakończył realizację budynku mieszkalnego wielorodzinnego przy ul. Kochanowskiego 9 w Kutnie. Lokatorzy otrzymali już klucze i wprowadzają się do lokali komunalnych, wyposażonych we wszystkie media i urządzenia techniczne.

Prezydent Zbigniew Burzyński pogratulował lokatorom nowych mieszkań oraz życzył wszystkiego dobrego w nowym miejscu. Wyraził również nadzieję, że program rządowy Mieszkanie + będzie sprzyjał rozbudowie lokali komunalnych w mieście bo potrzeby mieszkaniowe są duże.

Poświęcenia budynku dokonał ks. Rafał Wiśniewski Proboszcz parafii p.w. Błogosławionych Męczenników Kutnowskich ks. Michała Woźniaka i ks. Michala Oziębłowskiego w Kutnie.

W budynku mieszczą się 32 lokale, w tym 18 lokali 2-pokojowych i 14 lokali 1-pojowych. Jeden z lokali dostosowany jest do potrzeb osoby niepełnosprawnej. Teren jest ogrodzony, wyposażony w parking oraz plac zabaw dla dzieci.

Wykonawcą budynku było Przedsiębiorstwo Wielobranżowo- Usługowo- Produkcyjne „PRZEMBUD” Sp. z o.o. z siedzibą we Włocławku. Koszt wykonania inwestycji łącznie z infrastrukturą zewnętrzną wyniósł 2 780 000 zł.

Przydział lokali miał miejsce w przypadku osób, które aktualnie zamieszkują w mieszkaniowym zasobie Miasta Kutno, umieszczone są na listach lub rejestrach lokali mieszkalnych i socjalnych oraz spełniły kryteria określone w uchwale dot. zasad wynajmowania i lokali wchodzących w skład mieszkaniowego zasobu Miasta Kutno.

info i foto: Urząd Miasta Kutno

2 3 4 5 1

Komentarze

komentarze

Opublikowano w

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *