Obudź się Kopciuszku – książka dla Czytelników

To kolejna książka, którą dla naszych Czytelników ufundowało Wydawnictwo Czwarta Strona. ,, Obudź się Kopciuszku ” to romantyczna książka o miłości. Jej autorką jest Natalia Sońska.

Czy widzisz, jak śnieg skrzy się za oknem? Zaparz herbatę, otul się kocem i zakochaj się w zimie. Śnieżna sceneria Zakopanego i sylwester spędzony w gronie przyjaciół – czy może być coś piękniejszego?  Alicja długo wzbraniała się przed wyjazdem. Nie lubiła tłumów i hałasów, a każde święta do tej pory spędzała na dyżurze w szpitalu. Gdy w końcu uległa namowom przyjaciół, nie domyślała się nawet, że jej życie zmieni się tak bardzo.

Podczas sylwestrowej nocy poznała Michała – ratownika TOPR. Po raz pierwszy jej myśli przestały obsesyjnie krążyć wokół pracy, a Alicja dostrzegła piękno życia, którego dotąd nie znała.

 – Kieruję się zasadą, że aby być szczęśliwym, trzeba czerpać z życia pełnymi garściami – mówi o sobie Natalia Sońska. – Kiedy więc tylko los stawia mi na drodze ogromną szansę, wiem, że muszę ją w stu procentach wykorzystać. Tak było też w przypadku wydania pierwszej mojej książki – dostałam znak, że to co robię, co sprawia mi ogromną przyjemność, jest czymś, dzięki czemu czuję się spełniona i szczęśliwa. Uczucia, jakie mi wtedy towarzyszyły, dodały mi siły do dalszej pracy. Obdarowano mnie ogromną motywacją. Dzięki tym pozytywnym emocjom w pewien sposób uzależniłam się od pisania, a tym samym od tego, co przynosi mi ogromną satysfakcję. Nie mogłam więc poprzestać na jednorazowym epizodzie, nie potrafiłabym tak po prostu tego teraz zostawić. Myślę, że większość z nas, gdy raz zaznaje szczęścia, chce je zatrzymać przy sobie jak najdłużej. Dlatego ja postanowiłam pisać dalej i pisać więcej – by wciąż mieć w sercu to niesamowite uczucie.

KONKURS – zakończony

Dla Czytelnika lub Czytelniczki mamy od Wydawnictwa Czwarta Strona jeden egzemplarz książki ,, Obudź się Kopciuszku ”. Książka powędruje do tej osoby, która jako pierwsza na adres bea@kutno50.pl wyśle tytuł innej powieści Natalii Sońskiej.

Tym razem książkę wygrała pani Karolina Z. z osiedla Rejtana. Gratulujemy!

 

Komentarze

komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *