Nowy Łąkoszyn budynek C – kto chce tu zamieszkać?

RSM PIONIER, której w Kutnie przedstawiać nie trzeba, rozpoczyna kolejną inwestycję. Jest to budowa budynku C na osiedlu Nowy Łąkoszyn. Właśnie rozpoczął się nabór osób zainteresowanych zakupem mieszkań w tym budynku. Podania można składać w wersji papierowej  lub  elektronicznej.

Poznajmy kilka najważniejszych faktów:

Teren inwestycji zlokalizowany jest w Kutnie w obrębie ulic Armii Krajowej i Objazdowej. To gwarantuje bardzo dobre skomunikowanie z resztą osiedla Grunwald – Łąkoszyn. Drogi osiedlowe przewidywane są na przedłużeniu ulic Armii Krajowej/Bukowej, wewnętrznej drogi osiedlowej bez nazwy oraz ul. Nowowiejskiej.

Teren objęty projektem znajduje się bezpośrednio przy ogromnym osiedlowym terenie rekreacyjnym
z nowo wybudowanym dużym placem zabaw z urządzeniami dla dzieci w różnym wieku oraz siłownią zewnętrzną dla dorosłych. Docelowo ma tu stanąć sześć budynków wielorodzinnych.

Teren obecnie pokryty jest łąkową zielenią niską i zielenią wysoką. Od strony ulicy Objazdowej – droga krajowa dk 92 na terenie posadzono już liczne szpalery drzew i krzewów stanowiące zieleń izolacyjną. Zieleń zlokalizowana jest także wzdłuż cieku wodnego okalającego teren od strony obecnego osiedla.


A jaki będzie projektowany budynek?

Jak informuje RSM PIONIER, budynek C zaprojektowano jako wielokondygnacyjny, podpiwniczony, dwuklatkowy. Bryłę na bazie litery L ukształtowano asymetrycznie i rozrzeźbiono uskokami ścian w elewacjach. Wszystkim budynkom na osiedlu nadano styl nawiązujący do funkcjonalnego modernizmu. Istotną rolę dla bryły budynku odgrywają loggie i duże balkony oraz nawiązujące do nich attyki. Charakterystyczne są także półokrągłe narożniki ścian i niektórych balkonów.
Wybrano stonowaną i elegancką kolorystykę budynków, nawiązującą jednocześnie do sąsiedniego starszego Łąkoszyna.

Budynek „C” zawiera:
2 klatki na łącznie 55 mieszkań:
klatka 1
• 7 mieszkań z klatki × 5 kondygnacji
klatka 2
• 4 mieszkania z klatki × 5 kondygnacji
Łącznie 55 mieszkań o powierzchni łącznej 2798 m2

Mieszkania są zróżnicowane. Najmniejsze mają projektowaną powierzchnię mieszkalną 39,77 m2, a największe 59,02 m2, a nawet 62,38 m2.

Przykładowe mieszkanie…

Oprócz budynków w ramach tego etapu zaprojektowane zostało utwardzenie terenu w postaci komunikacji wewnętrznej z kostki betonowej oraz wyznaczonych miejsc parkingowych, przejazd przez rów melioracyjny i zjazd z ulicy osiedlowej bez nazwy zlokalizowany w północno-wschodnim narożniku działki. Zostało również przewidziane miejsce gromadzenia odpadów – wiata śmietnikowa.

Więcej informacji można dowiedzieć się ze specjalnie przygotowanego folderu (KLIK). Można także pytać o inwestycję w RSM PIONIER drogą elektroniczną pionierk@poczta.onet.pl lub dzwoniąc na numery: DZIAŁ TECHNICZNY  24 355-26-23, DZIAŁ  GZM 24 355-26-19

Komentarze

komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *