Nocna Pomoc Lekarska – w szpitalu!

nocna pomoc lekarska
Nocna i Świąteczna Pomoc Lekarska od dziś w szpitalu!

Chciałoby się powiedzieć – nareszcie! Od dziś Nocna i Świąteczna Pomoc Lekarska (NŚPL) dla mieszkańców Kutna i powiatu czeka na nas w szpitalu.

Jak informuje Łódzki Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia, nocna NŚPL nie będzie już świadczona w placówkach Red Med. Jak się dowiadujemy, kontrola przeprowadzona przez pracowników NFZ wykazała, że Red Med nie spełnił wszystkich warunków koniecznych przy świadczeniu usług NŚPL. Podobnie stało się w powiecie rawskim.

[dropshadowbox align=”none” effect=”lifted-both” width=”auto” height=”” background_color=”#ffffff” border_width=”1″ border_color=”#dddddd” ]Łódzki Oddział Wojewódzki NFZ uprzejmie informuje pacjentów z powiatu kutnowskiego, że od godziny 18 w dniu 5 sierpnia 2016 r. pomoc w ramach nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej w pełnym zakresie uzyskają w: Kutnowskim Szpitalu Samorządowym, ul. Kościuszki 52, Kutno, tel. 24 388 02 34[/dropshadowbox]

Szpitale będą udzielały pomocy lekarskiej i pielęgniarskiej, a także pomocy w ramach wizyt domowych.

– Łódzki oddział NFZ informuje, że z dniem 5 sierpnia 2016r. rozwiązał umowę z NZOZ Red Med na świadczenia nocnej i świątecznej pomocy zdrowotnej w Kutnie i Rawie Mazowieckiej – powiedziała nam Anna Leder, rzecznik prasowy NFZ w Łodzi.

 

Komentarze

komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *