W niedzielę Cyrkowa podróż – kolejne przedstawienie przed KDK

Kutnowski Dom Kultury powoli powraca do działalności. W najbliższą niedzielę, o godz. 18 w Parku Traugutta będzie można wybrać się w ,,Cyrkową podróż”. Z uwagi na obostrzenia sanitarne liczba miejsc jest ograniczona.

– Kutnowski Dom Kultury zaprasza małych i dużych na niezwykły i pełny cyrkowej magii spektakl Teatru Kubika. To drugi spektakl plenerowy, który proponujemy Wam po naszym kulturalnym powrocie do stacjonarnej działalności. Tym razem zabieramy Was w niezwykłą podróż do świata cyrku, klaunady i pantomimy. Nie zabraknie niespodzianek, śmiechu oraz wszystkiego, czego najmłodszym potrzeba do dobrej zabawy – informuje KDK.

Cyrkowa podróż to autorski spektakl uliczny, nawiązujący do tradycji objazdowych trup cyrkowych i teatralnych z czasów komedii dell’arte. Spektakl przenosi widza w niezwykły świat pantomimy, klaunady i cyrku.
Grupa artystów przywozi tajemnice zza cyrkowej kurtyny. Niespodzianki czekające na odkrycie przez widzów ukryte zostały w wozie klaunów oraz w ich czarodziejskiej skrzyni.
Przyjazd magicznej karawany jest inspiracją do wyśmienitej zabawy z uczestnikami. Spektakl przenosi widza w niezwykły świat pantomimy, klaunady i cyrku, przygotowany w konwencji teatru ulicznego. Spektakl trwa godzinę.

Komentarze

komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *