Gdzie można taniej zrobić sterylizację? W Krośniewicach lub Łęczycy

Akcja sterylizacji zwierząt organizowana pod hasłem: Nie rozmnażaj – nie porzucaj organizowana jest przez Fundację for Animals i Stowarzyszenie Arka. Akcja odbędzie się w marcu.  Gdzie blisko Kutna można zrobić ,,sterylkę” w dobrej cenie?

Celem akcji jest popularyzacja sterylizacji jako humanitarnej metody ograniczenia nadpopulacji zwierząt domowych – w szczególności psów i kotów.

W szczególności Akcja ma za zadanie:

  • Umożliwić Właścicielom psów i kotów zapisanie swojego pupila na zabieg w odpowiedniej cenie.
  • Zwiększyć świadomość właścicieli zwierząt domowych (kotów i psów) na temat ich odpowiedzialności za swoje zwierzęta i ich potomstwo.
  • Pokazać globalne spojrzenie na nadmierne rozmnażanie się zwierząt domowych w świetle ich istniejącej nadpopulacji, bezdomności, przepełnionych schronisk, masowej i często tragicznej śmierci lub przypadków bestialskiego uśmiercania.
  • Zwiększyć liczbę wysterylizowanych zwierząt.

Maksymalne ceny zabiegów, wraz z opieka pooperacyjną (zdjęcie szwów, ewentualne podawanie antybiotyków), przy zabiegach bezproblemowych, proponujemy następujące:

Zwierzak Cena
Kastracja suki – mała i średnia, do 35kg 200 zł
Kastracja suki – duża 250 zł
Kastracja kotki 100 – 120 zł
Kastracja psa – mały i średni, do 35kg 120 zł
Kastracja psa – duży 170 zł
Kastracja kocura 60 zł

W woj. łódzkim do akcji zgłosiły się 54 lecznice. Ich pełną listę można znaleźć TUTAJ

Sprawdźmy więc, gdzie najbliżej można zrobić sterylizację w powyższych cenach? Z Kutna nie ma ani jednego gabinetu, ale na liście jest gabinet weterynaryjny Anny Dogadalskiej w Krośniewicach oraz Gabinet Weterynaryjny Veterinus z Łęczycy. To dwie najbliższe placówki. Kto jest zainteresowany sterylizacją lub kastracją domowego pupila ten może zadzwonić i w miarę wolnych miejsc zapisać zwierzaka na sterylizację. Organizatorzy liczą na to, że do akcji przyłączą się jeszcze kolejni weterynarze.

 

 

Komentarze

komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *