Gdzie i kiedy możemy wystawić duże śmieci?

Urząd Miasta informuje o terminach zbiórką mebli i innych odpadów wielkogabarytowych na terenie miasta w formie tzw. wystawki.

Odpady odbierane będą:

  • w zabudowie wielorodzinnej i wielorodzinnej osiedlowej, z miejsc gromadzenia odpadów komunalnych (m.in. altan śmietnikowych) w terminie 02.03.2020, 19.06.2020, 16.10.2020
  • w zabudowie jednorodzinnej – sprzed posesji lub z miejsc, do których może dojechać samochód odbierający odpady, (w przypadku gdy czynność odbioru odpadów mogłaby powodować utrudnienia lub zagrożenia w ruchu samochodowym, odpady z takich miejsc nie zostaną odebrane), zgodnie z harmonogramem poniżej:

REJON

Terminy

Rejon 1 – Olimpijska (ulice: Barlickiego, Bażantowa, Bema, Chodkiewicza, Długosza, Dąbrowskiego, Kilińskiego, Kraszewskiego, Kołłątaja, Kościuszki, Królewska, Kusocińskiego, Lelewela, Lipowa, Mochnackiego, Morcinka, Norwida, Olimpijska, Oporowska, Orkana, Peowiacka, Pl. Piłsudskiego, Pl. Wolności, Podrzeczna, Prusa, Pułaskiego, Płocka, Skrajna, Sobieskiego, Sowińskiego, Staszica, Szpitalna, Szymanowskiego, Tuwima, Wieniawskiego, Witosa, Wysockiego, Zacisze, Zamenhofa, Żółkiewskiego).

10.03.2020

15.06.2020

08.09.2020

Rejon 2 – Łęczycka (ulice: Barcewicza, Brzechwy, Chopina, Deotymy, Fałata, Hoffmanowej, Karłowicza, Kolberga, Kolumba, Konduktorska, Konopnickiej, Kosmonautów, Krośniewicka, Krzywa, Makuszyńskiego, Matejki, Mniszkówny, Modrzejewskiej, Moniuszki, Niecała, Nałkowskiej, Noskowskiego, Obrońców Warszawy, Orzeszkowej, Osiedle Kolejowe PKP, Paderewskiego, Pałacowa oprócz numeru 5, Przemysłowa, Pszenna, Reymonta, Rodziewiczówny, Rzemieślnicza, Sielska, Spacerowa, Sporna, Spółdzielcza, Unii Lubelskiej, Wiosny Ludów, Wyspiańskiego, Zachodnia, Zapolskiej, Zbożowa, Zielna, Zielarska, Łęczycka, Żeromskiego, Żytnia).

03.03.2020,

15.06.2020

21.08.2020

Rejon 3 – Grunwald (ulice: 1 Maja, 3 Maja, Batorego, Chrobrego, Dojazd, Filipowicza, Fijałkowskich, Grunwaldzka, Gruszczyńskiego, Jagiellońska, Jagiełły, Jana Pawła II, Kazimierza Wielkiego, Klepy, Kochanowskiego, Kopernika, Krasińskiego, Krzywoustego, Łokietka, Mickiewicza, Miłosza, Orla, Raszewska, Rychtelskiego, Rzeczna, Siemiradzkiego, Sienkiewicza, Słowackiego, Świtkowskiego, Troczewskiego, Warszawskie Przedmieście, Wilcza, Wituszyńskiego, Wronia, Wrzosowa, Wyszyńskiego, Zduńska, Zielona, Żniwna, Żwirki i Wigury).

03.03.2020

15.06.2020

24.08.2020

Rejon 4 – Łąkoszyn I, (ulice: Bitwy pod Kutnem, Bohaterów Walk nad Bzurą, Bukowa, Górna, Józefów, Kręta, Lotnicza, Makowa, Metalowa, Nowowiejska, Promienna, Poprzeczna, Sklęczkowska, Stalowa, Słoneczna, Tęczowa, Wodna, Wąska, Łubinowa, Łąkoszyńska od nr 25 do skrzyżowania z Biedronką wszystkie numery oraz od nr 100 do nr 238 numery parzyste oraz od 129 do 151 numery nieparzyste, Łódzka)

06.03.2020

18.06.2020

18.09.2020

Rejon 5 – Dybów (ulice: 29 Listopada, Bluszczowa, Bociania, Chabrowa, Cmentarna, Gołębia, Jaskółcza, Jesienna + numery 38, Krucza, Kukułcza, Letnia, Mireckiego, Narutowicza, Piastów, Pogodna, Pomorska, Ptasia, Rolnicza, Sadowa, Sokola, Sowia, Słowicza, Toruńska, Wazów, Wiosenna, Wiśniowa, Wygoda, Zimowa, Łanowa, Łąkowa, Zgoda, Żurawia).

12.03.2020

17.06.2020

09.09.2020

Rejon 6 – Północna, (ulice: Akacjowa, Azaliowa, Bajkowa, Boczna, Bortnowskiego, Brzozowa, Bzów, Czarnieckiego, Czereśniowa, Cicha, Ewy, Fieldorfa „Nila”, Goszczyńskiego, Górnośląska, Grota Roweckiego, Graniczna, Jachowicza, Jaśminowa, Kasztanowa, Kordeckiego, Koniecpolskiego, Kwiatowa, Maczka, Malinowa, Obrońców Pokoju, Ogrodowa, Piotra Skargi, Porazińskiej, Porzeczkowa, Prosta, Północna, Rejtana, Różana, Sempołowskiej, Skłodowskiej, Sosabowskiego, Spokojna, Spójna, Tarnowskiego, Teligi, Uskok, Wiejska, Wspólna, Wybickiego, Zamoyskiego, Zdrojowa, Złotych Kłosów, Łączna).

04.03.2020

15.06.2020

16.09.2020

Rejon 7 – Łąkoszyn II, (ulice: Asnyka, Broniewskiego, Chełmońskiego, Chmielna, Gadomskiego, Gałczyńskiego, Gliszczyńskiego, Górskiego, Klonowa, Komuny Paryskiej, Konarskiego, Korczaka, Korczyńskiego, Kucieńskiego, Kutrzeby, Leśmiana, Limanowskiego, Niemcewicza, Pałacowa tylko numer 5, Piwna, Piątkowska, Polna, Powstania Styczniowego, Przechodnia, Solskiego, Staffa, Struga, Zapłotek, Ściegiennego, Łąkoszyńska od nr 4 do nr 98 numery parzyste i od nr 1 do nr 23 numery nieparzyste).

12.03.2020

26.06.2020

11.09.2020

 

WAŻNE !!! Odpady powinny być wystawione do godziny 600 we wskazanych miejscach, lecz nie wcześniej niż 24 godziny przed wyznaczonym terminem ich odbioru.

Odbierane będą meble i inne odpady wielkogabarytowe (np. szafy, tapczany, łóżka, krzesła, stoły, dywany, chodniki, materace, kołdry, poduszki, zabawki dużych rozmiarów, wózki dziecięce, deski do prasowania, suszarki na pranie, zużyte meble ogrodowe).

Nie będą odbierane inne odpady m.in. części samochodowe, opony, gruz czysty o mieszany, okna, drzwi, armatura łazienkowa, rynny, tapety, boazeria, papa, smoła, gont bitumiczny, styropian budowlany.
 

Komentarze

komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *