Miska wody dla pupila także w Urzędzie Miasta Kutno

Miska z wodą dla zwierzaków jest wystawiona przed cukiernią Cukrovnia. Brawo!

Miasto Kutno zachęca lokalnych przedsiębiorców do przyłączenia się do akcji wspierającej zwierzęta – chodzi o wystawienie miski z chłodną wodą dla zwierząt.

Miskę z wodą dla pupila już teraz znajdziemy przy cukierni Cukrovnia i w Kutnowskim Domu Kultury. Spragniony pies będzie się także mógł napić wody w Urzędzie Miasta Kutno.
– Przypominamy, że w czasie upałów należy zadbać nie tylko o odpowiednie nawodnienie naszych organizmów, ale także naszych czworonożnych podopiecznych – informuje Biuro Prasowe Urzędu Miasta Kutno. – Dlatego też w upalne dni przy głównym wejściu Urzędu Miasta Kutno na czworonożnych pupili będzie czekać miska z czystą wodą. Zachęcamy lokalnych przedsiębiorców do włączenia się do akcji „Miska wody dla twojego pupila”. To tylko miska wody, ale dla naszych milusińskich oznacza znacznie więcej.
Dobrze by było, aby przynajmniej niektóre z misek były dostępne także w godzinach wieczornych i nocnych, tak, by z nich mogły skorzystać zwierzęta wolnożyjące, przede wszystkim koty, a w godzinach porannych – ptaki. W każdym bądź razie wszystkim wystawiającym miski z wodą dla zwierząt należą się wielkie brawa.

Komentarze

komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *