Mężczyzna chciał skoczyć z wiaduktu. Został uratowany

Dzięki szybkiej i skutecznej interwencji kutnowskich policjantów i strażaków żyje 75 – latek. Usiłował skoczyć z wiaduktu. Mężczyzna jest już pod opieką lekarzy.

 – 10 kwietnia 2018 roku ok godz. 9.30 do dyżurnego kutnowskiej policji wpłynęło zgłoszenie od kierowcy przejeżdżającego ulicą Józefów. Zauważył  na wiadukcie za barierkami kucającego mężczyznę – informuje Komenda Powiatowa Policji w Kutnie. – Natychmiast zadzwonił pod numer 112. Policjanci po dojechaniu na miejsce zastali mężczyznę, który stał za barierkami na gzymsie znajdującym się na znacznej wysokości nad drogą. Mundurowi prowadząc rozmowę z mężczyzną wolnymi krokami przybliżali się do niego.

W tym czasie dojechali strażacy, którzy natychmiast umieścili na drodze pod wiaduktem dmuchany materac. Miało to zniwelować skutki ewentualnego upadku. W pewnym momencie będąc już blisko mężczyzny policjanci i funkcjonariusz Straży Pożarnej, który przybył na pomoc, podjęli błyskawiczną decyzję i chwycili go na drugą stronę barierki. Mężczyzna został przekazany załodze pogotowia ratunkowego. Trafił do szpitala.

Komentarze

komentarze

Opublikowano w

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *