Majówka już za 3 tygodnie – znamy atrakcje!

Kutnowska Majówka rozpocznie się w tym roku już 29. kwietnia Festiwalem Smaków, podczas którego na Placu Piłsudskiego pojawią się food trucki oferujące kuchnię z różnych zakątków świata.

W tym samym czasie, na terenach rekreacyjnych nad Ochnią, całe rodziny będą mogły poszaleć w Lunaparku. Z kolei na ulicy Królewskiej jak zwykle pojawi się Jarmark Majowy pełen regionalnych przysmaków i  rękodzieła. Wszystkie te atrakcje czekają na Was do 3 maja!

1 maja zapraszamy do wspólnego świętowania Majówki z Bareją. Tegoroczna impreza z okazji 45–lecia istnienia Kutnowskiego Domu Kultury odbędzie się nie tylko w Centrum Teatru Muzyki i Tańca, ale też w KDK. Tego samego dnia na Placu Wolności o godz. 19.00 wystartuje muzyczna scena – zobaczymy Kabaret Weźrzesz oraz posłuchamy Sławomira, który właśnie teraz w programie Telewizji Polsat ,,Twoja Twarz Brzmi Znajomo” ujawnia charakter komika i… kawał głosu. Następnego dnia scena na Placu Wolności należeć będzie do Pokahontaz, Patryka Kumóra oraz zespołu Jary Oddział Zamknięty.

 

źródło: Urząd Miasta Kutno

Komentarze

komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *