Lekkoatletyczne mistrzostwa powiatu

W piątek rozegrano lekkoatletyczne indywidualne mistrzostwa powiatu kutnowskiego.  Na starcie stanęło aż 181 zawodniczek oraz zawodników z 9 szkół powiatu kutnowskiego.

W zawodach udział wzięli uczniowie szkół: I LO im. Gen. J.H. Dąbrowskiego w Kutnie, II LO im. J. Kasprowicza w Kutnie, ZSZ Nr 2 im. Dr A. Toczewskiego w Kutnie, ZS Nr 3 im. Wł. Grabskiego w Kutnie, I LO PUL w Kutnie, LO Katolickie w Kutnie, LO  w Żychlinie, ZS Nr 1 w Krośniewicach oraz Zespół Szkół Nr 1 im. St. Staszica w Kutnie. Lekkoatletyczne mistrzostwa zostały zorganizowane przez Stowarzyszenie Edukacyjno –Sportowe Staszic Kutno. Słoneczna pogoda pozwoliła na uzyskanie kilku wartościowych wyników:

  • Kacper Pietrzak ZS Nr 1 w Krośniewicach – 11,16 sek w biegu na 100 m;
  • Kacper Pietrzak ZS Nr 1 w Krośniewicach – 23,08 sek w biegu na 200 m;
  • Izabela Drabik Zespół Szkół Nr 1 im. St. Staszica w Kutnie – 13,42 sek w biegu na 100 m;
  • Izabela Drabik Zespół Szkół Nr 1 im. St. Staszica w Kutnie – 2,26,18 min w biegu na 800 m;
  • Adrian Jarosiński I LO im. Gen. J.H. Dąbrowskiego w Kutnie- 180 cm w skoku wzwyż;
  • Damian Lasecki Zespół Szkół Nr 1 im. St. Staszica w Kutnie- 54,37 sek w biegu na 400 m;

Najlepsze trzy osoby w każdej konkurencji otrzymały medale i dyplomy a szkoły piłki do siatkówki.
Lekkoatletyczne mistrzostwa powiatu – wyniki poszczególnych konkurencji:
100 m Kobiet

  • Drabik Izabela   ZS Nr 1 w Kutnie  – 13,42 sek.
  • Więcek Sandra  LO w Żychlinie – 13,62 sek.
  • Kajak Aleksandra  I LO w Kutnie – 14,16 sek.
  • Rospara Anna ZSZ Nr 2 w Kutnie – 14,54 sek.
  • Mieszkowska Julia ZS Nr 1 w Kutnie – 14,54 sek.
  • Pietrzykowska Magda ZS Nr 3 w Kutnie – 14,69 sek.
  • Śnieć Aleksandra ZS Nr 1 w Kutnie – 14,83 sek.
  • El Fadil Julia ZSZ Nr 2 w Kutnie – 14,86 sek.
  • Walczak Zuzanna I LO w Kutnie – 15,04 sek.
  • Kuźmin Emilia ZS Nr 3 w Kutnie – 15,04 sek.
  • Gierowska Kinga ZS Nr 3 w Kutnie – 15,27 sek.
  • Kołodziejska Magda ZS Nr 3 w Kutnie – 15,57 sek.
  • Kuśmider Natalia ZSZ Nr 2 w Kutnie – 15,67 sek.
  • Winiecka Paulina I LO w Kutnie – 16,35 sek.
  • Domżał Pamela II LO w Kutnie – 16,47 sek.
  • Mądrowska Anna Katolickie LO w Kutnie – 16,83 sek.
  • Banasiak Karolina II LO w Kutnie – 17,28 sek.
  • Dudkowska Żaneta Katolickie LO w Kutnie – 17,39 sek.
  • Grzelak Oliwia II LO w Kutnie – 17,62 sek.
  • Dryńkowska Paulina Katolickie LO w Kutnie – 18,32 sek.

100 m Mężczyzn

  • Pietrzak Kacper  ZS Nr 1 w Krośniewicach – 11,16 sek.
  • Andrysiak Marek ZS Nr 1 w Kutnie  – 11,62 sek.
  • Woźniak Kamil ZS Nr 3 w Kutnie- 11,83 sek.
  • Kacprowicz Jakub ZS Nr 1 w Kutnie – 12,28 sek.
  • Bierski Tomasz ZS Nr 3 w Kutnie – 12,33 sek.
  • Heleniak Błażej ZS Nr 3 w Kutnie – 12,54 sek.
  • Kopczyński Wiktor ZS Nr 1 w Kutnie – 12,76 sek.
  • Brewiński Szymon Katolickie LO w Kutnie – 12,93 sek.
  • Kubiak Dawid ZSZ Nr 2 w Kutnie – 12,95 sek.
  • Mrozik Michał I LO w Kutnie – 13,32 sek.
  • Włodarski Bartek ZSZ Nr 2 w Kutnie – 13,43 sek.
  • Pałczyński Adam I LO w Kutnie – 13,52 sek.
  • Bagnowski Kamil I LO w Kutnie – 14,05 sek.

200 m Kobiet

    • Kucharska Sandra ZS Nr 3 w Kutnie – 31,10 sek.
    • Bartosiak Daria ZS Nr 1 w Kutnie – 31,74 sek.
    • Drosio Justyna LO Żychlin – 32,37 sek.
    • Stawirowska Justyna ZSZ Nr 2 w Kutnie – 32,65 sek.
    • Durmaj Małgorzata ZS Nr 1 w Kutnie – 34,39 sek.
    • Tarłowska Gabriela ZS Nr 1 w Kutnie – 34,57 sek.
    • Balcerzak Agnieszka LO Żychlin – 35,14 sek.
    • Michalak Daria Katolickie LO w Kutnie – 37,43 sek.200 m Mężczyzn
    • Pietrzak Kacper  ZS Nr 1 w Krośniewicach – 23,08 sek.
    • Walicki Krystian II LO w Kutnie – 25,02 sek.
    • Widera Paweł ZS Nr 3 w Kutnie -25,14 sek.
    • Sobczak Adrian ZS Nr 3 w Kutnie – 25,43 sek.
    • Jóźwiak Bartosz LO Żychlin – 25,89 sek.
    • Zachman Robert I LO w Kutnie – 26,15 sek.
    • Estkowski Gracjan ZS Nr 3 w Kutnie – 26,21 sek.
    • Brewiński Szymon Katolickie LO w Kutnie – 26,48 sek.
    • Godziemski Mariusz ZS Nr 1 w Kutnie – 26,72 sek.
    • Uriasz Marcin ZSZ Nr 2 w Kutnie – 27,07 sek.
    • Bartosiak Michał ZS Nr 1 w Kutnie – 27,80 sek.
    • Bednarek Piotr ZS Nr 1 w Kutnie – 27,83 sek.
    • Kucharski Konrad ZSZ Nr 2 w Kutnie – 27,93 sek.
    • Przeradowski Beniamin II LO w Kutnie – 28,32 sek.400 m Kobiet
    • Kołodziejska Magdalena ZS Nr 3 w Kutnie –  1,11,47 min.
    • Wodnicka Agata I LO Pul  w Kutnie – 1,14,14 min.
    • Włodarczyk Małgorzata ZSZ nr 2 w Kutnie – 1,14,47 min.
    • Czerwińska Sandra II LO w Kutnie – 1,16,77 min.
    • Mikołajczyk Katarzyna I LO w Kutnie – 1,17,96 min.
    • Reszke Karolina I LO w Kutnie – 1,19,82  min.
    • Wójcik Kamila ZS Nr 1 w Kutnie – 1,24,08 min.
    • Mikołajewska Sandra ZS Nr 1 w Kutnie – 1,25,63 min.
    • Salamądra Angelika ZS Nr 1 w Kutnie – 1,27,27400 m Mężczyzn
    • Lasecki Damian  ZS Nr 1 w Kutnie  – 54,37 sek.
    • Matusiak Mateusz  ZS Nr 1 w Kutnie  – 57,12 sek.
    • Maryniak Mateusz  ZS Nr 1 w Kutnie  – 57,43 sek.
    • Szymczak Mateusz I LO PUL w Kutnie – 58,90 sek.
    • Wojtalik Adrian ZSZ Nr 2 w Kutnie – 59,58 sek.
    • Jankowski Łukasz ZS Nr 3 w Kutnie – 1,00,72 min.
    • Sobczak Miłosz I LO PUL w Kutnie – 1,01,44 min.
    • Katzerke Kamil I LO PUL w Kutnie – 1,03,25 min.
    • Kopeć Jakub I LO w Kutnie – 1,08,22 min.

Wiliński Przemysław ZSZ Nr 2 w Kutnie – 1,16,46 min
800 m Kobiet

  • Drabik Izabela ZS Nr 1 w Kutnie  – 2,26,18 min.
  • Matusiak Justyna ZSZ Nr 2 w Kutnie – 2,36,36 min.
  • Szczech Anita I LO PUL w Kutnie – 2,40,72 min.
  • Stępniewska Natalia I LO PUL w Kutnie – 2,52,37 min.
  • Michalak Marta I LO PUL w Kutnie – 2,54,73 min.
  • Ludwiczak Oliwia ZS Nr 3 w Kutnie – 2,54,84 min.
  • Dzięgielewska Paulina LO Żychlin – 2,57,86 min.

800 m Mężczyzn

  • Lewandowski Damian ZS Nr 1 w Kutnie  – 2,16,58 min.
  • Kowalczuk Adam LO Żychlin – 2,18,66 min.
  • Kamiński Przemysław LO Żychlin – 2,20,31 min.
  • Wojdecki Marcin I LO PUL w Kutnie – 2,21,27 min.
  • Skibiński Kacper I LO PUL w Kutnie – 2,24,11 min.
  • Zalewski Łukasz ZS Nr 3 w Kutnie – 2,25,26 min.
  • Pawlak Kamil ZS Nr 1 w Kutnie – 2,25,58 min.
  • Kasprzak Marcin ZSZ Nr 2 w Kutnie – 2,26,36 min.
  • Szymański Jakub ZS Nr 3 w Kutnie – 2,29,14 min.
  • Fijałkowski Filip I LO PUL w Kutnie – 2,34,11 min.
  • Stańczyk Dominik ZSZ Nr 2 w Kutnie – 2,41,10 min.

1500 m Mężczyzn

  • Kuś Jakub ZS Nr 1 w Kutnie –  4,48,16 min.
  • Głogowski Marcin LO Żychlin – 4,48,30 min.
  • Florczak Michał I LO PUL w Kutnie – 4,49,85 min.
  • Chrzanowski Piotr ZS Nr 3 w Kutnie – 5,01,19 min.
  • Bartłomiejczyk Kamil I LO PUL w Kutnie – 5,01,85 min.
  • Gawryszczak Mateusz ZS Nr 3 w Kutnie – 5,02,72 min.
  • Borkowski Karol ZS Nr 1 w Kutnie – 5,03,15 min.
  • Jurkowski Gracjan I LO PUL w Kutnie – 5,08,04 min.
  • Wojtalik Konrad ZSZ Nr 2 w Kutnie – 5,10,49 min.
  • Kępiński Michał I LO w Kutnie – 5,11,27 min.
  • Stasiak Bartosz II LO w Kutnie – 5,23,68

Skok w dal Kobiet

  • Kuźmin Emilia ZS Nr 3 w Kutnie – 4,38 m.
  • Drabik Izabela ZS Nr 1 w Kutnie – 4,37 m.
  • Snopkowska Aleksandra  I LO w Kutnie – 4,30 m.
  • Sarniak Klaudia ZS Nr 1 w Kutnie – 4,19 m.
  • Lesicka Małgorzata ZS Nr 3 w Kutnie – 4,16 m.
  • Garboś Jagoda I LO w Kutnie – 4,02 m.
  • Rutkowska Julita ZS Nr 1 w Kutnie – 3,76 m.
  • Więcek Sandra  LO Żychlin – 3,74 m.
  • Środecka Marta ZS Nr 3 w Kutnie – 3,74 m.
  • Mądrowska Anna Katolickie LO w Kutnie – 3,59 m.
  • Dudkowska Żaneta Katolickie LO w Kutnie – 3,35 m.
  • Stawirowska Justyna ZSZ Nr 2 w Kutnie – 3,34 m.
  • Matczak Marika I LO w Kutnie – 2,90 m.
  • Michalak Daria Katolickie LO w Kutnie – 2,75 m.

Skok w dal Mężczyzn

  • Machnicki Karol LO Żychlin – 5,92 m.
  • Gajda Radosław ZS Nr 1 w Kutnie – 5,83 m.
  • Włodarczyk Wojciech ZS Nr 3 w Kutnie – 5,76 m
  • Kuźmin Mateusz ZS Nr 1 w Kutnie – 5,76 m.
  • Szkopiak Karol Katolickie LO w Kutnie – 5,26 m.
  • Rolewski Kacper ZS Nr 3 w Kutnie – 5,24 m.
  • Szendel Paweł ZSZ Nr 2 w Kutnie – 5,10 m.
  • Wojtczak Krzysztof II LO w Kutnie – 5,03 m.
  • Brewiński Szymon Katolickie LO  w Kutnie – 4,98 m.
  • Neugebauer Szymon ZS Nr 3 w Kutnie – 4,95 m.
  • Lubasiński Szymon I LO w Kutnie – 4,91 m.
  • Mróz Jakub II LO w Kutnie – 4,60 m.
  • Jaworski Krzysztof I LO w Kutnie – 4,53 m.
  • Golis Daniel II LO w Kutnie – 4,22 m.

Pchnięcie kulą Kobiet

  • Walicka Anna       I LO w Kutnie – 8,93 m.
  • Chodorowska Iga  I LO Kutnie – 8,80
  • Frątczak Marta ZSZ Nr 2 w Kutnie – 8,48 m.
  • Serek Justyna ZS Nr 1 w Kutnie – 8,32 m.
  • Walczak Natalia  ZS Nr 1 w Kutnie – 8,20 m.
  • Gierczak Natalia      I LO w Kutnie – 7,74 m.
  • Oczkowska Weronika  ZSZ Nr 2 w Kutnie – 7,58 m.
  • Michalak Angelika   ZS Nr 3 w Kutnie – 7,08 m.
  • Smorawska Monika  ZS Nr 1 w Kutnie – 6,68 m.
  • Pawłowska Angelika  ZS Nr 3 w Kutnie – 6,20 m.

Pchnięcie kulą Mężczyzn

  • Kowalski Piotr  I LO w Kutnie – 11,10 m.
  • Kaczorowski Krystian I LO PUL w Kutnie – 10,49 m.
  • Gajewicz Kacper ZS Nr 3 w Kutnie – 10,39 m.
  • Katzerke Kamil I LO PUL w Kutnie – 9,78 m.
  • Wronkowski Damian ZS Nr 3 w Kutnie – 9,70 m.
  • Kunikowski Szymon LO Żychlin – 9,38 m.
  • Kacprzak Marcin ZSZ Nr 2 w Kutnie – 9,25 m.
  • Gładysiak Maciej ZS Nr 1 w Kutnie – 9,25 m.
  • Pilarski Szymon ZS Nr 3 w Kutnie – 8,85 m.
  • Wróbel Patryk ZS Nr 1 w Kutnie – 8,41 m.
  • Wiśniewski Michał ZSZ Nr 2 w Kutnie – 8,27 m.
  • Adamczyk Hubert  – 7,92 m.
  • Szczepaniak Jakub I LO w Kutnie – 7,62 m.
  • Waliszewski Jakub II LO w Kutnie – 7,07 m.

Skok wzwyż Kobiet

  • Balcerzak Małgorzata LO w Żychlinie – 145 cm.
  • Kucharska Sandra   ZS Nr 3 w Kutnie – 140 cm.
  • El Fadil Julia     ZSZ Nr 2 w Kutnie – 135 cm.
  • Ciszewska Weronika  I LO w Kutnie – 135 cm.
  • Mieszkowska Julia ZS Nr 1 w Kutnie – 135 cm.
  • Śliwicka Marzena ZSZ nr 2 w Kutnie – 115 cm.
  • Puchalska Paulina ZSZ Nr 2 w Kutnie – 115 cm.

Skok wzwyż Mężczyzn

  • Jarosiński Adrian  I LO w Kutnie – 180 cm.
  • Wiliński Przemysław  ZSZ Nr 2 w Kutnie -165 cm.
  • Jóźwiak Radosław  II LO w Kutnie – 160 cm.
  • Krawczyk Adrian  ZS Nr 1 w Kutnie – 160 cm.
  • Kopański Emil ZSZ Nr 2 w Kutnie – 160 cm.
  • Szkopiak Karol Katolickie LO  w Kutnie – 155 cm.
  • Szymon Pawlak ZS Nr 3 w Kutnie – 150 cm.
  • Przeradowski Beniamin II LO w Kutnie – 145 cm.
  • Pawlikowski Kamil ZS Nr 1 w Kutnie – 145 cm.

Lekkoatletyczne mistrzostwa powiatu – Info & Foto SES „Staszic –Kutno”.

la7 la6 lekkoatletyczne mistrzostwa powiatu la4 la3 la2 la1 la8

Komentarze

komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *