Kutnowscy sportowcy z nagrodami. Kogo wyróżniono?

Podczas dzisiejszej sesji Rady Miasta Kutno kutnowscy sportowcy zostali uhonorowani przez władze miasta. Prezydent Zbigniew Burzyński i przewodniczący rady Grzegorz Chojnacki uhonorowali najlepszych.

Lista nagrodzonych:

1. Nagroda finansowa w wysokości 500 złotych:

  • Marcin Smakowski – Trener Miejskiego Klubu Sportowego „STAL” Baseball i Softball  Kutno.

2. Wyróżnienia dla trenerów oraz osób wyróżniających się osiągnięciami w działalności sportowej w postaci okolicznościowego grawertonu:

  • Aleksander Grabowski – trener Akademii Sportów Walki i Rekreacji „Alex” Kutno;
  • Mariusz Konwerski – trener Akademii Sportów Walki i Rekreacji „Alex” Kutno;
  • Marcin Durka – trener Miejskiego Klubu Sportowego „STAL” Baseball i Softball Kutno;
  • Andrzej Pietrzak – trener Miejskiego Klubu Sportowego „STAL” Baseball i Softball Kutno;

3. Nagroda finansowa I stopnia w łącznej wysokości 8.000 zł:

  • Drużyna seniorów Miejskiego Klubu Sportowego „STAL” Baseball i Softball Kutno za zdobycie tytułu Wicemistrza Polski w Baseballu oraz II miejsca w Pucharze Polski: Paweł Agacki, Gracjan Bielecki, Kacper Cichowski, Dominik Gajdziński, Mariusz Grzanowski, Radosław Jóźwiak, Patryk Kaliszuk, Kacper Kamiński, Jakub Kolasiński, Robert Matecki, Jakub Nadolski, Mateusz Nowicki, Krzysztof Piotrowski, Mateusz Serafin, Damian Tuzikowski, Michał Wasiak, Artur Wojtczak, Jakub Wojtczak, Maciej Wróblewski, Łukasz Domżał

4. Nagroda finansowa I stopnia w wysokości 2000 zł:

  •  Łukasz Wójcik – zawodnik Aeroklubu Włocławskiego za zajęcie V miejsca na  Mistrzostwach Świata w szybownictwie w klasie dwuosobowej.

5. Nagroda finansowa II stopnia w kwocie 500 złotych:

  • Jakub Kasica – zawodnik Akademii Sportów Walki i Rekreacji „ALEX” Kutno za zajęcie III miejsca na Mistrzostwach Polski Seniorów w formule kick light.
  • Maciej Poznański – zawodnik Koszykarskiego Klubu Sportowego Pro-Basket Kutno za osiągnięcia sportowe i reprezentowanie miasta w reprezentacji Polski w kwalifikacjach Mistrzostw Europy w koszykówce 3 x 3 w kat. U18.

6. Nagroda rzeczowa II stopnia o wartości do 5.000 złotych:

  • Drużyna juniorów Miejskiego Klubu Sportowego „STAL” Baseball i Softball Kutno za zdobycie Mistrzostwa Polski Juniorów w baseballu:  Kacper Cichowski, Dominik Gajdziński, Radosław Jóźwiak, Bartosz Kopczyński, Jakub Kopeć, Adrian Krawczyk, Bartosz Maciejewski, Łukasz Siejka, Marcin Stasiak, Karol Harasim, Michał Wysocki, Jędrzej Hintertan, Eryk Parszakiewicz.

7. Nagroda rzeczowa II stopnia w łącznej wysokości 3.000 zł:

  • Drużyna seniorek Miejskiego Klubu Sportowego „STAL” Baseball i Softball Kutno za zdobycie tytułu Wicemistrzostwa Polskiej Ligi w Softballu: Aleksandra Niewiadomska, Daria Śnieć, Adrianna Flisowska, Daria Kubiak, Beata Lewandowska, Weronika Prątkowska, Patrycja Kaczor, Gabriela Michalak, Aleksandra Naguszewska, Justyna Więtczak, Natalia Kusiak, Natalia Langner, Michalina Kusz, Daria Stokwiszewska, Karolina Szałkowska, Natalia Smolczewska, Natalia Migdał, Weronika Szczepaniak, Weronika Moruzgała.8. Nagroda rzeczowa II stopnia o wartości do 350 złotych:
    • Julia Myszkowska – zawodniczka Koszykarskiego Klubu Sportowego Pro-Basket Kutno za osiągnięcia sportowe i reprezentowanie miasta w Kadrze Polski w kat. U14.

    9. Nagroda rzeczowa II stopnia o wartości do 300 złotych:

    • Adrian Jarosiński – zawodnik Uczniowskiego Klubu Sportowego „Dziewiątka” w Kutnie za zajęcie XIII miejsca na Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych.

    10. Nagroda rzeczowa II stopnia o wartości do 250 złotych:

    • Julia Dresler – zawodniczka Koszykarskiego Klubu Sportowego Pro-Basket Kutno za osiągnięcia sportowe i reprezentowanie miasta w półfinałach Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.
    • Gabriela Nadolska – zawodniczka Koszykarskiego Klubu Sportowego Pro-Basket Kutno za osiągnięcia sportowe i reprezentowanie miasta w półfinałach Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.
    • Milena Budner – zawodniczka Koszykarskiego Klubu Sportowego Pro-Basket Kutno za osiągnięcia sportowe i reprezentowanie miasta w półfinałach Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.
    • Iwona Olewnik – członki modelarni LOK przy MDK w Kutnie i zawodniczka Aeroklubu Włocławskiego za I miejsce drużynowo na Mistrzostwach Świata w klasie Juniorów modeli swobodnie latających F1A.

    11. Wyróżnienia w postaci grawertonu:

    • Krystian Sobczyk – zawodnik Uczniowskiego Klubu Sportowego „Dziewiątka” w Kutnie za reprezentowanie miasta w Finale Ogólnopolskim Czwartków Lekkoatletycznych.
    • Cezary Szymański – zawodnik Uczniowskiego Klubu Sportowego „Dziewiątka” w Kutnie za reprezentowanie miasta w Finale Ogólnopolskim Czwartków Lekkoatletycznych.
    • Bartłomiej Marczak – zawodnik Akademii Sportów Walki i Rekreacji „ALEX” Kutno za zajęcie III miejsca na Mistrzostwach Polski Juniorów w formule light contact.
    • Dominika Kludzińska – zawodnik Akademii Sportów Walki i Rekreacji „ALEX” Kutno za zajęcie III miejsca na Mistrzostwach Polski Juniorów i Kadetów w formule light contact.

    12. Dyplomy zawodnicy i zawodniczki Uczniowskiego Klubu Sportowego „Delfinek” Kutno:  Adam Mazurek,  Oliwia Mikołajczyk,  Julia Nowacka,  Amelia Nowacka, Maksymilian Wasiak,  Karolina Sobiecka.

    Prezydent Zbigniew Burzyński złożył serdeczne gratulacje wszystkim nagrodzonym za osiągnięcie wysokich wyników we współzawodnictwie sportowym w minionym roku i życzył kolejnych sukcesów w nadchodzących turniejach i zawodach.

źródło i foto: Urząd Miasta Kutno

 

Komentarze

komentarze

Opublikowano w

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *