Gdzie w Kutnie będzie budowany gazociąg?

Ta informacja może być ważna dla tych mieszkańców, którzy planują remont lub modernizację swoich domów, a podłączenie do gazu ziemnego może nie tylko ułatwić życie ale i obniżyć koszty eksploatacji domostw. W tej chwili na terenie Kutna będzie budowany gazociąg w dwóch lokalizacjach.

– Obecnie na terenie Kutna Polska Spółka Gazownictwa realizuje m.in. budowę dwóch dużych gazociągów średniego ciśnienia – informuje Biuro Prasowe Urzędu Miasta Kutno. – Pierwsza lokalizacja to ul. Północna (od istniejącego gazociągu na wysokości ul. Kasztanowej) – Szymanowskiego – Żwirki i Wigury (do istniejącego gazociągu na bazie PKS). Dodatkowo budowane będą gazociągi w ulicach: Szpitalnej, Szymanowskiego, Olimpijskiej, Pułaskiego, Kraszewskiego, Tuwima, Prusa, Płockiej, Wieniawskiego, Kusocińskiego, Peowiackiej, Morcinka, Cichej i Norwida. Częściowo (nie w całej ulicy, a jedynie na odcinkach od ul. Północnej) gazociągi powstawać będą w ulicach: Kościuszki, Wysockiego, Mochnackiego, Różanej, Wspólnej, Sobieskiego i Brzozowej.

Razem około 6,7 km gazociągów. Termin realizacji: 28 lipca 2017 r.

Druga lokalizacja to ul. Grunwaldzka (od ronda) do ul. Żwirki i Wigury. Dodatkowo częściowo w ulicach: Świtkowskiego, Wituszyńskiego, Klepy, Gruszczyńskiego, Fijałkowskich.

Razem ok. 2,5 km gazociągów, 44 przyłącza. Termin realizacji: 30 sierpnia 2017 r.

Szczegółowych informacji udziela Pan Marek Gańczyk, Gazownia w Skierniewicach -Placówka Gazownicza w Kutnie, nr telefonu: (42) 67-59-565.

Komentarze

komentarze

Opublikowano w

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *