Książka dla Czytelników: kryminał Roberta Małeckiego

Robert Małecki 1_Najgorsze A.indd
Kolejną książką dla Czytelników jest kryminał autorstwa Roberta Małeckiego

Wydawnictwo Czwarta Strona przygotowało dla naszych Czytelników kolejną książkę. Tym razem jest to kryminał ,,Najgorsze dopiero nadejdzie’‚, autorstwa Roberta Małeckiego.

Autor powieści Robert Małecki (ur. 1977 r.) to politolog, filozof i dziennikarz, ale przede wszystkim miłośnik kryminałów i thrillerów oraz nowej zabawki – czytnika ebooków; szczęśliwy uczestnik warsztatów kreatywnego pisania realizowanych w ramach Międzynarodowego Festiwalu Kryminału we Wrocławiu, a także tych organizowanych przez Maszynę do Pisania; laureat ogólnopolskich konkursów na opowiadanie kryminalne (MFK Wrocław i Kryminalna Piła). Kryminał, który wydawnictwo przygotowało dla naszych Czytelników jest debiutem powieściowym Roberta Małeckiego.

A o czym jest książka?.. Zgliszcza spalonego domu kryją w sobie ponurą tajemnicę. Marek Bener ma przed sobą ostatnie dziennikarskie zadanie. Nie wie jednak, że to początek kryminalnej gry, w którą zostaje uwikłany. Przeszłość daje o sobie znać, gdy okazuje się, że ofiarą pożaru jest dawny przyjaciel Benera, który przed laty uwiódł mu narzeczoną. Najgorsze dopiero nadejdzie. Wkrótce kobieta również znika bez śladu. Dziennikarz nie przypuszcza nawet, że z pozoru zwykły dzień przerodzi się w walkę o życie.  Czy Marek Bener wygra wyścig z czasem?

Wartka akcja, dopracowane szczegóły, wiarygodne postaci, a to wszystko napisane swobodnym stylem i z poczuciem humoru. Książka jest wciągająca i bynajmniej nie nosi znamion powieści debiutanckiej.

KONKURS – już zakończony (05-12-2016)

Wydawnictwo Czwarta Strona przygotowało jeden egzemplarz książki ,,Najgorsze dopiero nadejdzie” dla naszych Czytelników. Książkę otrzyma ta osoba, która jako pierwsza wyśle e-mail na adres bea@kutno50.pl nazwisko swojego ulubionego powieściowego detektywa.

Książkę otrzymuje pan Krzysztof Z. z ulicy Grunwaldzkiej. Gratulujemy!

 

Komentarze

komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *