Koronawirus: LEKARZE ZACZYNAJĄ MÓWIĆ PRAWDĘ!!! Linki

Odzyskuję wiarę w etykę lekarską. W ciągu ostatnich kilku dni ukazało się kilka rozmów z lekarzami obalającymi mit ,,groźnej pandemii”.

Niewątpliwie najważniejszej z nich udzielił konsultant krajowy ds. chorób zakaźnych prof. Andrzej Horban gazecie Niezalezna.pl .

Większość ludzi zakażonych koronawirusem nie wymaga leczenia w szpitalu, a ci, którzy mają objawy kliniczne, też często nie wymagają żadnej zaawansowanej terapii. Leczy się ich objawowo

– powiedział profesor.

Dodał, że najważniejsze jest właściwe nawodnienie organizmu, bo w trakcie infekcji, gorączki czy kaszlu człowiek się odwadnia.

– Osoba chora powinna dostać odpowiednią ilość płynów, by kaszel był efektywny, plus – stosowane z umiarem – leki przeciwzapalne i przeciwgorączkowe

Cały wywiad koniecznie trzeba przeczytać. Znajdziecie go Państwo TUTAJ

Druga, znakomita rozmowa to wywiad z z dr. Zbigniewem Martyką, ordynatorem oddziału zakaźnego w Dąbrowie Tarnowskiej opublikowany w Gazecie Krakowskiej.

– Patomorfolodzy wypowiadają się, że na swoim stole nie spotkali ani jednej osoby, która zmarłaby z powodu koronawirusa. We Włoszech trafiły się może trzy takie osoby. I teraz jeśli mówimy o pandemii, to musiałoby być 12 procent zgonów w skali świata. Powiem krótko, z punktu widzenia medycyny, koronawirus to nie pandemia – mówi dr Martyka.

Cały wywiad można znaleźć TUTAJ

Weźmy też pod uwagę informację, która z ogromnym trudem się przebija do mediów, że w Polsce każdego dnia umiera 1100 osób (tak!!! Tysiąc sto osób!!!) Link do informacji ze stron Pulsu Biznesu znajduje się TUTAJ

 

 

 

Komentarze

komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *