Spotkanie w sprawie powiatowej strategii oświaty

30 listopada w godz. 16-18 w starostwie powiatowym odbędą się spotkanie w sprawie konsultacji społecznych projektu „Strategii rozwoju oświaty w Powiecie Kutnowskim na lata 2017 – 2021”.

Jak informuje starostwo, konsultacje społeczne w tej sprawie prowadzone są w okresie od dnia 17 listopada 2017 r. i potrwają do dnia 1 grudnia 2017 r.

Projekt „Strategii rozwoju oświaty w Powiecie Kutnowskim na lata 2017 – 2021” dostępny jest w Biuletynie Informacji Publicznej w zakładkach: konsultacje społeczne i organizacje pozarządowe/konsultacje społeczne oraz poniżej, a także w godzinach pracy urzędu na tablicy ogłoszeń w Starostwie Powiatowym w Kutnie, ul. Kościuszki 16 oraz na tablicach ogłoszeń w skzołach.

 – Otwarte spotkanie konsultacyjne z mieszkańcami powiatu kutnowskiego oraz z przedstawicielami organizacji pozarządowych z terenu powiatu, prowadzącymi działalność statutową w zakresie edukacji, oświaty i wychowania, odbędzie się w dniu 30 listopada 2017 roku w godzinach 16:00-18:00 w siedzibie Starostwa Powiatowego w Kutnie, ul. Kościuszki 16 –  informuje starostwo. – Zapraszamy wszystkich zainteresowanych mieszkańców powiatu kutnowskiego oraz przedstawicieli organizacji pozarządowych.

Podczas spotkania będzie możliwość zgłaszania uwag na specjalnych formularzach konsultacyjnych, jak również podczas indywidualnej rozmowy z autorami projektu. Formularze konsultacyjne należy przesłać w terminie do dnia 01 grudnia 2017 roku e-mailem na adres: a.mazur@powiatkutno.eu.

Komentarze

komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *