Konsultacje: Likwidacje przejazdów kolejowych Zgierz-Kutno.

Przez Internet można się wypowiedzieć w sprawie planowanej likwidacji przejazdów kolejowych w związku z przebudową i modernizacją linii kolejowej nr 16 na odcinku Zgierz – Kutno.

Celem konsultacji jest zebranie opinii na temat przeznaczonych do likwidacji przejazdów kolejowych w ramach opracowania dokumentacji przedprojektowej dla projektu pn.Usprawnienie kolejowego połączenia Łódź – Kutno poprzez budowę linii kolejowej lub modernizację istniejących linii”. Zebrane opinie będą jedną z wytycznych dla dalszych prac projektowych nad przebudową linii kolejowej nr 16.

Konsultacje prowadzone są za pośrednictwem strony https://mamzdanie.org.pl/apex/f?p=600:301:16350293694506::NO:RP:P301_ID:421&cs=1JaUOJ1oVS3af21O3rVkZiVMPIo8

Po wejściu na stronę w oknie „Treść konsultacji” jest link do mapy z przedstawionymi lokalizacjami przejazdów do likwidacji.

https://www.google.com/maps/d/viewer?mid=1T5-O3Y7eODFXbW8e4xv_7452Cs-FtRbR

Na wyświetlonej mapie przedstawiono lokalizacyjnie wstępnie wytypowane przejazdy do likwidacji wraz z opisem w jaki sposób została zapewniona komunikacja terenów, które mogły zostać odcięte od dostępu do drogi publicznej.

Organizator konsultacji prosi o zapoznanie się z przedstawionymi rozwiązaniami i zgłaszanie uwag. W celu precyzyjnego określenia którego przejazdu dotyczą uwagi warto podać nr punktu z opisu na mapie.

 

Komentarze

komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *