Kolejna książka dla Czytelników: Miłość z nutą…

Miłość z nutą imbiru
Kolejna książka dla Czytelników to ,,Miłość z nutą imbiru” Agnieszki Olejnik

Wydawnictwo Czwarta Strona z Poznania przygotowało dla naszych Czytelników kolejną książkę. Tym razem jest to ,,Miłość z nutą imbiru” autorstwa Agnieszki Olejnik.

To zdecydowanie świąteczna powieść, której akcje dzieje się w czasie świąt Bożego Narodzenia, gdy zapach lasu i zimy, czegoś z dzieciństwa, czegoś dobrego, wypełnia każdy kąt.  Czy magia świąt zdziała cuda i bohaterom powieści uda się naprawić zniszczone relacje?

Książka może być idealnym prezentem pod choinkę dla prawie każdej kobiety lubiącej powieści obyczajowe. Nie jest tajemnicą, że także wielu mężczyzn lubi prozę kobiecą, więc… jest to na pewno książka, po którą warto sięgnąć!

Ewa wreszcie odnalazła szczęście, lecz nadal marzy o najprostszych rzeczach, takich jak codzienne zasypianie u boku ukochanego. Andrzej nie jest z nią całkiem szczery, co sprawia, że oboje oddalają się od siebie. Ewa martwi się także o swą skrytą córkę – kiedy zawodzą próby przeprowadzenia szczerej rozmowy, pozostaje jej potajemne śledzenie bloga Klaudii.

Czy Ewa i Andrzej zawalczą o swój związek, kiedy na horyzoncie pojawi się ktoś inny? Czy Klaudia wsłucha się we własne pragnienia i odnajdzie prawdziwą siebie? Bohaterowie Miłości z nutą imbiru muszą sprostać codziennym wyzwaniom, otworzyć się na drugiego człowieka, a niekiedy przyznać się do popełnionego błędu…

Książkę czyta się w dwa wieczory (albo w jedną długą noc), może nawet bardziej się ją pochłania niż czyta… Agnieszka Olejnik zaprasza nas do świata, w którym nie zawsze możemy znaleźć prosty kontrast czerni i bieli. Prawdziwe, przejmujące emocje, które zna każdy z nas – bo życie zazwyczaj ma smak słodko-gorzki, ze szczyptą imbiru.

KONKURS – zakończony

Wydawnictwo Czwarta Strona przygotowało dla Czytelników jeden egzemplarz tej książki. Książka powędruje do tej osoby, która jako pierwsza w mailu na adres bea@kutno50.pl poda jeden INNY tytuł powieści Agnieszki Olejnik.

Książka tym razem trafi do pani Janiny z ul. Krasińskiego, która czytała już inne powieści autorstwa Agnieszki Olejnik. Podane przez panią Janinę tytuły to: Nieobecna, Szczęście na wagę, A potem przyszła wiosna i Dziewczyna z porcelany.

Komentarze

komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *