W galerii MMG powiększy się salon obuwniczy

O ponad 850 mkw. powiększy swój salon w MMG Centers Kutno jedna z firm obuwniczych, będąca jednym z liderów branży. Sklep o łącznej powierzchni 1300 mkw., zostanie oddany do dyspozycji klientów w nowej lokalizacji, w pierwszym kwartale tego roku.

Powiększony salon CCC z nową aranżacją i szerszym asortymentem znajdzie się na parterze, w sąsiedztwie sklepów Biedronka i Reserved. Lokal, prócz dotychczasowego wejścia z pasażu, zyska nowe, bezpośrednie wejście z parkingu przed obiektem.

– Klienci MMG Centers Kutno zrobią zakupy w powiększonym salonie CCC. Zdecydowaliśmy się na powiększenie lokalu z 443 mkw. do 1300 mkw. Taka zmiana umożliwi zaprezentowanie szerszego asortymentu i większego wyboru produktów, a także da więcej możliwości aranżacji przestrzeni – mówi Karol Semik, Dyrektor Ekspansji CCC. – W salonie znajdzie się miejsce na nowy asortyment, m.in. walizki, czapki, szaliki. Przy aranżacji nowego sklepu CCC w MMG Centers Kutno postawiliśmy na otwartą, przeszkloną przestrzeń z monitorami LED. Lokal zyska nowy podział na sekcje produktowe i kolorystykę. Wystrój charakteryzuje świeżość, do czego przyczyniają się także drewniane meble i nowoczesny design. Salon na pewno przyciągnie uwagę klientów i zachęci ich do odwiedzin. Po zwiększeniu powierzchni salon CCC będzie jedynym salonem w Kutnie i jednym z największych w regionie.

Jak się dowiadujemy, nie są to jedyne przewidywane zmiany w galerii MMG. Mówi się o tym, że będzie tu także duże kino.

Komentarze

komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *